De voorlopige teamindeling voor de jeugd

De jeugd-TC heeft de voorlopige indeling van de jeugdteams voor volgend seizoen bekendgemaakt.

Enkele kanttekeningen:

  • de jeugd-TC kan de komende maanden nog enkele wijzigingen doorvoeren. 
  • het trainingsrooster zal binnen enkele weken worden gepubliceerd
  • dit trainingsrooster kan nog van invloed zijn op de beschikbaarheid van trainers. 

Reacties zijn welkom via jeugd@kalinko.nl

John Konijn
(voorzitter jeugd-TC)


Hieronder volgt het complete overzicht.
Vetgedrukte spelers zijn nog niet officieel ingeschreven bij Kalinko. Klik hier voor het inschrijfformulier.

Voorlopige teamindeling MA 1 2018/2019

Trainer(s): Arnoud de Jong & Frank Pronk
Begeleider: Ronald Lacroes
Coach: Arnoud de Jong & Frank Pronk

Aniek de Jong
10 Chloe Lauffer
19 Susanna Huovinen
31 Mathilde Karskens
44 Mellinde Fikkert
47 Jeanna Pronk
61 Daniëlle Al Qaq
67 Heleen Eisma
69 Isabel Tuit
71 Jessica Kuyt
74 Juno Yang
86 Liselot Aartsen

Voorlopige teamindeling MA 2 2018/2019

Trainer(s): Nathan van Adrichem
Coach: Nathan van Adrichem

17 Eva Grünewald
21 Eva Smits
28 Emily Schonk
40 Claire Talbott
43 Milou van Oversteeg
52 Elyana Ligtenberg
70 Jana Ravenhorst
73 Joy Wilhelm
83 Fien van den Hondel
99 Julia Baranowska (dispensatie)
 Julia van der Velde

Voorlopige teamindeling MA 3 2018/2019

Trainer(s): Krissie Tasma en teamgenoot?
Coach: Nog open

Cato Korsten
34 Juliette Boom
35 Emma Gerrits
37 QianXia van der Giessen
41 Qwyn van Deventer
45 Mila van Berkel
58 Danija Tobatajewa
85 Ana van Lieshout
87 Rosa van Wieringen
88 Dicle Aydin
89 Elise de Bruin
97 Rebecca Fowden (dispensatie)

Voorlopige teamindeling MA 4 2018/2019

Trainer(s): Nog open
Coach: Nog open

24 Ruth Schurink
27 Renate Keller
28 Silke Baker
29 Nika Wessel
39 Rosa Elzinga
46 Roos Kueter
48 Pien Stegeman
55 Nora Betcke
90 Milou de Wit
95 Mathilde Kallesoe
98 Gabrielle de Jong

Voorlopige teamindeling MB 1 2018/2019

Trainer(s): Jeroen van de Berg
Begeleider: Ronald Lacroes
Coach: Jeroen van de Berg

Elise-Lo Jacz
Maren de Jong
Jolie Borsboom
Laura Parijs
14 Isabela Gelderblom
14 Jessica Plug
19 Zoe Tausk
22 Larinde Ligtenberg
30 Imme Taal
50 Lynn Buis
77 Jaïra Ligtenberg

Voorlopige teamindeling MB 2 2018/2019

Trainer(s): Dirk Jan Oversteeg
Coach: Dirk Jan Oversteeg

Maartje Kok
Arebsima Saleib
Dilan Aydin
29 Iris Groen
33 Lara Korevaar
42 Fleur Greiner
65 Roos Bruggeman
84 Bente Brekveld
109 Jana Matekovic
121 Evi Boom

Voorlopige teamindeling MB 3 2018/2019

Trainer(s): Amber Cosman
Coach: Amber Cosman?

11 Karlijn de Blom
12 Alexandra Clinciu
13 Malak Tahio
15 Sophie Jacobs
16 Anna Jacobs
26 Julie de Lange
28 Berber van den Bosch
36 Mareluna Ravagli
38 Benthe van Rijn
81 Carlotta Markink
103 Indie Kranenburg

Voorlopige teamindeling MB 4 2018/2019

Trainer(s): Sabine de Jong
Begeleider: Rogier van Meggelen
Coach: Sabine de Jong

20 Sophie van de Zwan
66 Marit Banens
76 Isabel van Straaten
82 Naomi Vrolijk
95 Nienke Poland
96 Quirine van Waes
96 ChiaraMaria Bauer
119 Jimke van Kesteren
140 Lina Schmidt

Voorlopige teamindeling MB 5 2018/2019

Trainer(s): Jurgen Saragoza
Begeleider: Rogier van Meggelen
Coach: Jurgen Saragoza

91 Elke Hijdra
101 Talisa Irausquin
102 Ruth Schoonbroodt
108 Willemijn Offringa
111 Liselotte Konijn
114 Elia Cham
115 Naomi Cuevas
116 Sofie Gouka
120 Cassandra van der Stelt
135 Jelske de Vries

Voorlopige teamindeling MC 1 2018/2019

Trainer(s): Chantal Zanoni
Begeleider: Ronald Lacroes
Coach: Chantal Zanoni

Anouk Noorlander
10 Suzanne Jacobs
18 Maya Lammerding
21 Mae Stork
24 Sara Turano
105 Liv Kreissl
126 Mente van Gaalen
128 Robin van Renssen
129 Isis Sanders
132 Roos van Paridon
 Pascale Battem

Voorlopige teamindeling MC 2 2018/2019

Trainer(s): Katja Eshuis
Coach: Katja Eshuis

25 Susannah Ros
104 Roos Greiner
106 Lotje de Vries
107 Laurien Aartsen
122 Celina Boutrus
123 Nina Brugman
127 Veerle van der Maat
139 Fee van Nierop
140 Emma Schmidt
141 Merel Sijben

Voorlopige teamindeling MC 3 2018/2019

Trainer(s): Kees Roos
Begeleider: Ronald Lacroes
Coach: Kees Roos

113 Ella al Qaq
118 Zara van Rhijn
131 Lisa van Leeuwen
144 Stella Wolters
149 Vaïa Tzioras
 Noor Bosscher
 Leah Matla
 Isa Kievit
 Lieke Wijnja
 Ilja Mulder

Voorlopige teamindeling MC 4 2018/2019

Trainer(s): Fleur Pronk
Coach: Fleur Pronk

125 Rosa Reijers
130 Sharita Hamelink
133 Iris Wiebenga
134 Lou van der Spiegel
137 Lisa de Boer
141 Rosalie Fehling
142 Luzia Kudelka
143 Carla Hogg
145 Seren Aksac
 Katarina Stoiljkovic

Voorlopige teamindeling MC 5 2018/2019

Trainer(s): Rachel Hartmann
Begeleider: Rogier van Meggelen
Coach: Rachel Hartmann

85 Geertje Krijnsen
110 Victoria Goldmann
112 Laila Ibrahim
117 Cassandre Lyonnet
124 Sarah Hildebrand
136 Mara Adab Parwar
146 Noortje Linnemeijer
147 Tal Steenwijk
148 Julia Dillerop
 Juliette Rausch
 Kamila Martinkove

Voorlopige teamindeling JA 1 2018/2019

Trainer(s): Arie van Wolferen
Coach: Wilco Stel

23 Boris Piket
26 Sep van der Spiegel
29 Leonard Mul
33 Michel Hamelink
34 Tom van der Hulst
36 Rik Wassenaar
37 Jinte Gouka
38 Nelson Tausk
40 Max Verhooren
94 Jonas Mulevicius
95 Antonio di Marco
 Thomas George

Voorlopige teamindeling JB 1 2018/2019

Trainer(s): Wilco Stel
Begeleider: Arie van Wolferen
Coach: Patrick Wolthuis

11 Maarten Stel
12 Liam Parlevliet
41 Boas van der Velde
42 Gijs de Jonge
47 Stein Kaffa
48 Pepijn van Dijk
54 Maciek Wrona
60 Gianfranco Vucchi
85 Julius Wolthuis
86 Aris Mendels
90 Nick Pennings

Voorlopige teamindeling JC 1 2018/2019

Trainer(s): Arie van Wolferen
Assistent-trainer(s): Rein van Winden, Simon Kok
Coach: Rein van Winden, Simon Kok

44 Jurre Bal
45 Sebastian Pavlovic
87 Casper Gunters
88 Koray Top
92 Derek van der Veen
102 Per Leneman
103 Hidde Nieuwhuis
104 Marko van Winden
105 Teun Boersma
106 Simon Kok

Voorlopige teamindeling JC 2 2018/2019

Trainer(s): Robbert Korving? Nicolas Kamper?
Coach: Bastiaan de Zwart

43 Daan Pennings
89 Ward Frenken
96 Liam Henderson
 Ronan Ellens
 Frederik Goes
 Mick Stolk

Voorlopige teamindeling N6 1 2018/2019

Trainer(s): Jasper van Schaik
Coach: Jasper van Schaik

 Emir Couteau
 Daan Lisci
 Justus van Leeuwen
 Roan Lijkendijk
 Amir Koch

Voorlopige teamindeling N6 2 2018/2019

Trainer(s): Nog open
Coach: Nog open

 Zahra van Dijk
 Annabel van der Linden
 Maria Klinkenberg
 Lotte Mulder
 Marlies Craemer
 Isa Conradie

Voorlopige teamindeling N6 3 2018/2019

Trainer(s): Nog open
Coach: Nog open

 Fien Wouters
 Marilena van der Heijde
 Roos van Ettinger
 Feline Gunters
 Charlotte de Zwart
 Malou Silva

Voorlopige teamindeling N6 4 2018/2019

Trainer(s): Jasper van Schaik
Coach: Nog open

 Leo Malterre
 Milo Beste
 Dima Pavlenko
 Hette de Jong

zoeken op de site


SponsorKliks, gratis sponsoren!

wekelijks de
e-Surruf ontvangen?


Klik dan hier

 

Inloggen

Bestemd voor kaderleden