Teamleden: Kim M
Sonja P
Judith A
Nora Z
Michelle D
11 Lieke de J
trainer: Lody Zandbergen
klasse: 1e Klasse E
fotoalbum: klik hier

Stand Dames 4 (1e Klasse E)

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Zovoc DS 2313102293220
2NOVO DS 131194291270
3Leython DC DS 441197354358
4Inter Rijswijk DS 331085306271
5VollinGo DS 441088353335
6Kalinko DS 448610339378
7Castellum DS 13767286280
8SKC DS 22653181170
9Aspasia DS 12544171160
10Punch DS 23449265297
11GGV DS 13339228291
12Kalinko DS 52226158195

Uitslagen Dames 4

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
09-10-202020:45 uurKalinko DS 4-Zovoc DS 20-4 15-25, 20-25, 16-25, 22-25
02-10-202020:45 uurKalinko DS 5-Kalinko DS 41-3 21-25, 22-25, 25-23, 19-25
25-09-202021:30 uurGGV DS 1-Kalinko DS 41-3 22-25, 23-25, 19-25, 25-21
18-09-202020:45 uurKalinko DS 4-SKC DS 20-4 25-27, 15-25, 17-25, 15-25

Competitieprogramma Dames 4

De Nevobo heeft het restant van de competitie definitief geschrapt.