Teamleden: 28 Emily S
32 Anouk van T
51 Aletta E
56 Amy N
57 Silvia van der P
58 Judith H *
63 Anneke de J
74 Nina B
trainer: Rob Bakker
klasse: 2e Klasse J
fotoalbum: klik hier

Stand Dames 6 (2e Klasse J)

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1VOLEVO DS 3419151399276
2RVV DS 221080200119
3Sovicos DS 33975246260
4Zovoc DS 43866262264
5Kalinko DS 647610338337
6VCS DS 346511306377
7DEO DS 12544178187
8Leython DC DS 63558275293
9VCO DS 12435164181
10VOLEVO DS 62435147171
11SKC DS 4122396106
12Punch DS 42117152192

Uitslagen Dames 6

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
09-10-202020:45 uurKalinko DS 6-Zovoc DS 41-3 19-25, 23-25, 25-20, 20-25
02-10-202021:30 uurSovicos DS 3-Kalinko DS 63-1 9-25, 25-18, 25-23, 25-15
24-09-202021:30 uurVOLEVO DS 6-Kalinko DS 63-1 25-12, 25-14, 25-20, 15-25
18-09-202020:45 uurKalinko DS 6-VCS DS 33-1 25-7, 25-16, 24-26, 25-19

Competitieprogramma Dames 6

De Nevobo heeft het restant van de competitie definitief geschrapt.