Teamleden: 11 Timon L
23 Maarten P
ANiek van L
24 Arwin V
29 Davide G
33 Michel H
59 Wouter K
67 Laurens R
74 Derk van D
79 Remco D
trainer: Jody van Diemen
klasse: 2e Klasse I

Stand Heren 4 (2e Klasse I)

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Leython DC HS 4313102291220
2VCO HS 1313102279216
3VOLEVO HS 341088331352
4Waterlanders HS 23985287253
5VCS HS 22555201202
6Kalinko HS 414319979
7RVV HS 22336162199
8Donar HS 13339230280
9Liusna HS 1100474100
10GGV HS 12008147200
Setumup HS 1000000

Uitslagen Heren 4

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
26-09-202015:30 uurDonar HS 1-Kalinko HS 41-3 26-24, 17-25, 17-25, 19-25

Competitieprogramma Heren 4

De Nevobo heeft het restant van de competitie definitief geschrapt.