Voorlopige teamindeling Jongens

Deze lijst wordt niet meer bijgewerkt. Actuele indelingen op de teampagina's


Voorlopige teamindeling JA 1
Trainer(s): ?? en Gerard van Dop
Trainingstijd(en):Dinsdag 18:00-19:30 Gaslaan
Woensdag 19:30-21:00 Gaslaan (opstartgroep techniektraining - meer info hier)
Donderdag 18:45-20:00 Houtrust (samen met Jongens B1)
Klasse: Jongens A 1e Klasse E Eerste helft
Concept poule: zie volleybal.nl

23 Boris Piket
29 Leonard Mul
37 Jinte Gouka
38 Nelson Tausk
40 Max Verhooren
45 Jakub Chrominski
46 Felix Behrning
54 Maciek Wrona
 Tavi Octavian

Voorlopige teamindeling JB 1
Trainer(s): Henk Poot en Gerard van Dop
Trainingstijd(en):Dinsdag 19:30-21:00 Houtrust (van 5-11-19 t/m 24-3-20 Morsestraat)
Woensdag 18:00-19:30 Gaslaan (opstartgroep techniektraining - meer info hier)
Donderdag 18:45-20:00 Houtrust (samen met Jongens A1)
Klasse: Jongens B 1e Klasse D Eerste helft
Concept poule: zie volleybal.nl

11 Maarten Stel
16 Mick Stolk
19 Artem Stasyuk
41 Boas van der Velde
42 Gijs de Jonge
47 Stein Kaffa
85 Julius Wolthuis
103 Hidde Nieuwhuis

Voorlopige teamindeling JB 2
Trainer(s): Shinka Goarr
Trainingstijd(en):Maandag 19:30-21:00 Gaslaan
Woensdag 18:00-19:30 Gaslaan (opstartgroep techniektraining - meer info hier)
Klasse: Jongens B 2e Klasse F Eerste helft
Concept poule: zie volleybal.nl

12 Liam Parlevliet
30 Amir Koch
43 Daan Pennings
48 Pepijn van Dijk
60 Gianfranco Vucchi
90 Nick Pennings
92 Derek van der Veen
96 Liam Henderson

Voorlopige teamindeling JC 1
Trainer(s): Ans de Graag
Coach: Simon Kok
Trainingstijd(en):Dinsdag 18:00-19:30 Gaslaan
Woensdag 18:00-19:30 Gaslaan (opstartgroep techniektraining - meer info hier)
Donderdag 18:45-20:00 Houtrust
Klasse: Jongens C Hoofdklasse B Eerste helft
Concept poule: zie volleybal.nl

15 Frederik Goes
44 Jurre Bal
87 Casper Gunters
88 Koray Top
102 Per Leneman
104 Marko van Winden
105 Teun Boersma
106 Simon Kok

Voorlopige teamindeling JC 2
Trainer(s): Gerard van Dop
Trainingstijd(en):Maandag 18:30-20:00 Houtrust
Woensdag 18:00-19:30 Houtrust (opstartgroep techniektraining - meer info hier)
Donderdag 17:30-18:45 Houtrust
Klasse: Jongens C 1e Klasse F Eerste helft
Concept poule: zie volleybal.nl

17 Emir Couteau
18 Daan Lisci
22 Justus van Leeuwen
24 Dennis Ademagic
27 Kianu Schulte
28 Roan Lijkendijk
31 Paul van Dop
35 Kees Klinkenberg
39 Milo Beste
89 Nikolas Kreissl

Voorlopige teamindeling MC 5
Trainer(s): Jurgen Saragoza
Trainingstijd(en):Maandag 18:00-19:30 Gaslaan
Woensdag 16:30-18:00 Houtrust (opstartgroep techniektraining - meer info hier)
Klasse: Meisjes C 3e Klasse F Eerste helft
Concept poule: zie volleybal.nl

33 Leo Malterre
58 Lila Bentley
63 Marie de Jong
101 Adil Dogan
101 Julia Eikelenboom
138 Zoja Zvikart
155 Isa Conradie
164 Chiara Kaiel
Let op: dit is een mix-team

dutch  german  polish

zoeken op de site

Onze sponsors

SponsorKliks, gratis sponsoren!

wekelijks de
e-Surruf ontvangen?


Klik dan hier

wil je de
CMV-nieuwsbrief
ontvangen?


Klik dan hier

 

Inloggen

Bestemd voor kaderleden