• Personen met A voor hun naam zijn nog niet officieel aangemeld. Dit kan diverse redenen hebben:
    • ze zijn wel ingedeeld, maar hebben het formulier nog niet ingeleverd
    • ze doen eerst mee aan enkele proeftrainingen
    • het formulier is nog niet verwerkt door de ledenadministratie
    Aanmelden kan via de ledenadministratie Het aanmeldformulier en alle verder info vind je hier.
  • Staat er een rood sterretje achter je naam, dan hebben we nog geen pasfoto in het systeem. Deze is verplicht als je competitie gaat spelen.
    Mail in dat geval een pasfoto/selfie naar ledenadministratie@kalinko.nl

 

JA 1

trainer/coach: Gerard van Dop
trainer: Ans de Graag
Trainingstijd(en):Dinsdag 19:30-21:00 Gaslaan
Woensdag 19:30-21:15 Houtrust
Klasse: Hoofdklasse A
Marko van W (*)
11 Maarten S
41 Boas van der V
44 Jurre B
87 Casper G
102 Per L
103 Hidde N
105 Matas S
106 Simon K

JA 2

trainer: Niels Noorlander
Trainingstijd(en):Woensdag 19:30-21:15 Houtrust
Klasse: 1e klasse E
27 Rutger van H
34 Matteo B
36 Koen H
38 Semuel H
71 Ryan B
73 Noah N
92 Derek van der V (*)
93 Neelim M
96 Liam H
101 Adil D
AThomas de R (*)

JA 3

trainer: Tomasz Maciejewski
Trainingstijd(en):Maandag 18.30-20.00 Houtrust
Klasse: 2e klasse E
24 Alessandro C
25 Alessio L
26 Pablo R
30 Elio H
32 Noé Le M
53 Akon S
66 Alec de B
67 Elias V
76 Hong-Qi H
78 Dimitris P
88 Simon S
ARyan F

JB 1

trainer: Gerard van Dop
trainer: Ans de Graag
coach: Menno Lijkendijk
Trainingstijd(en):Dinsdag 18:00-19:30 Gaslaan
Woensdag 17:15-19:15 Houtrust
Klasse: Hoofdklasse B
17 Emir C
18 Daan L
22 Justus van L
28 Roan L
31 Paul van D
35 Kees K
51 Jeremy C (*)
55 Seger van den E
89 Nikolas K

JC 1

trainer/coach: Richard Verkaart
trainer/coach: Ivo Ivanov
trainer: Ans de Graag
Trainingstijd(en):Dinsdag 18:00-19:30 Gaslaan
Donderdag 17:30-19:00 Houtrust
Klasse: Hoofdklasse A
19 Silver K
21 Jim Z
41 Melle P
42 Vid
46 Job H
56 Emmanuel U
57 Marck-Diederick V
58 Merijn G
63 Tigo N
65 Allan B

JC 2

trainer/coach: Tomasz Maciejewski
trainer: Ivo Ivanov
coach: Hans de Beer
Trainingstijd(en):Dinsdag 18:00-19:30 Gaslaan
Woensdag 18:00-19:30 Gaslaan
Klasse: 1e klasse D
15 Anatoly I
16 Douwera T (*)
37 Filip M
39 Evan F
45 Alexander N
52 Thijmen K
54 Max van G
59 Mart de B
60 Wolf T
61 Ivan Z
82 Leon H