Teamleden: 70 Quirine van W
76 Isabel van S
96 Sophie R
102 Ruth S
108 Willemijn O
109 Jana M
111 Liselotte K
115 Naomi C
124 Chiara P
148 Julia D
assistent trainer/coach: Ralph Slikkerveer
trainer: Jessica Grootveld
trainer: Thobias Taal
teamouder:?
trainingstijd(en): Maandag 19:30-21:00 - Gaslaan
Donderdag 19:00-20:30 - Houtrust
klasse: Meisjes A 2e Klasse K
wedstrijdschema:volleybal.nl
zaaldienst: Vrijdag 12 november 2021 19:00

Competitieprogramma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
28-10-202119:30 uurIn Up Go MA 1 - Kalinko MA 4 De Tweesprong Roelofarendsveen
13-11-202112:30 uurKalinko MA 4 - Leython DC MA 2 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
20-11-202112:00 uurVOLEVO MA 2 - Kalinko MA 4 De Fluit Leidschendam
27-11-202118:00 uurZovoc MA 2 - Kalinko MA 4 De Limiet Zoetermeer
04-12-202111:00 uurLeython DC MA 2 - Kalinko MA 4 De Bloemerd Leiderdorp
11-12-202114:30 uurKalinko MA 4 - In Up Go MA 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage

Stand (Meisjes A 2e Klasse K)

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Leython DC MA 2412124390308
2Gemini-Kangeroes MA 1410106369307
3VOLEVO MA 23775265259
4Kalinko MA 44779349369
5Zovoc MA 23557263269
6In Up Go MA 143313255379

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
16-10-202114:30 uurKalinko MA 4 - Zovoc MA 23-1 25-23, 25-23, 25-18, 20-25
09-10-202115:00 uurGemini-Kangeroes MA 1 - Kalinko MA 44-0 26-24, 25-16, 25-21, 25-19
24-09-202119:00 uurKalinko MA 4 - Gemini-Kangeroes MA 12-2 18-25, 25-23, 14-25, 25-23
17-09-202119:00 uurKalinko MA 4 - VOLEVO MA 22-2 25-17, 21-25, 25-16, 21-25