Teamleden: ***Margharita E
31 Helena N
75 Ilaniek R *
95 Trude M *
114 Nine N *
121 Julia van der H *
140 Madeleine T
trainer: Jessica Grootveld
trainer: Emil Dimov
trainer: QianXia van der Giessen
teamouder:?
trainingstijd(en): Dinsdag 19:30-21:00 - Gaslaan
Donderdag 19:00-20:30 - Houtrust
klasse: Meisjes A 2e Klasse I Tweede helft
wedstrijdschema:volleybal.nl

Competitieprogramma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
OnbekendVVV Delta MA 1 - Kalinko MA 5Vervallen!!
OnbekendKalinko MA 5 - VOLEVO MA 2Vervallen!!
OnbekendKalinko MA 5 - VVV Delta MA 1Vervallen!!
OnbekendMonza MA 1 - Kalinko MA 5Vervallen!!

Stand (Meisjes A 2e Klasse I Tweede helft)

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Gemini-Kangeroes MA 1829293772552
2Kalinko MA 48202012727589
3VOLEVO MA 28181814711637
4Monza MA 18111121613699
5VVV Delta MA 182230445791
Kalinko MA 5000000

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden

Eindstand eerste helft

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Velo MA 2830302793478
2Netwerk MA 1931315883650
3Kalinko MA 38222210764616
4VOLEVO MA 39191917765732
5Monza MA 175523518652
6VVV Delta MA 173325417678
7Kalinko MA 582230449783