Teamleden: 30 Fenna van R
34 Floor V
49 Katya V
51 Merel de G
93 Alicia D
101 Julia E (PF!)
112 Floor ter B
117 Sanne A
trainer: QianXia van der Giessen
coach: Tianne van Dam
trainingstijd(en): Woensdag 18:00-19:30 - Houtrust
klasse: 1e klasse F
wedstrijdschema:volleybal.nl
zaaldienst: Zaterdag 8 oktober 2022 12:30
Vrijdag 9 december 2022 19:00

Competitieprogramma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
08-10-202216:30 uurKalinko MB 2 - Velo MB 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
15-10-202216:00 uurVOLEVO MB 1 - Kalinko MB 2 De Fluit Leidschendam
22-10-202216:30 uurKalinko MB 2 - VOLEVO MB 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
05-11-202212:15 uurZVH MB 4 - Kalinko MB 2 Swanla Zevenhuizen ZH
12-11-202216:30 uurKalinko MB 2 - ZVH MB 4 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
26-11-202214:15 uurZVH MB 3 - Kalinko MB 2 Swanla Zevenhuizen ZH
03-12-202216:30 uurKalinko MB 2 - ZVH MB 3 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
10-12-202216:30 uurInter Rijswijk MB 2 - Kalinko MB 2 De Altis Rijswijk ZH
17-12-202212:00 uurVOLEVO MB 2 - Kalinko MB 2 De Fluit Leidschendam

Stand (1e klasse F)

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1VOLEVO MB 121080200116
2VOLEVO MB 22654195189
3ZVH MB 3154010074
4ZVH MB 42445197194
5Velo MB 12435162190
6Kalinko MB 211138297
7Inter Rijswijk MB 22008124200

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
17-09-202216:30 uurKalinko MB 2 - VOLEVO MB 21-3 21-25, 24-26, 25-21, 12-25