Teamleden: ***Tessa I
25 Demi S
64 Anna van den O
84 Chloë M
87 Floortje van D
110 Victoria G
144 Iris D
146 Molly S
155 Isa C
175 Isabelle D
trainer: Rosa Elzinga
trainer: Julia Beekink
trainer: Ans de Graag
teamouder:?
trainingstijd(en): Dinsdag 18:00-19:30 - Gaslaan
Woensdag 18:00-19:30 - Gaslaan
klasse: Meisjes B 2e Klasse O
wedstrijdschema:volleybal.nl

Competitieprogramma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
05-11-202119:00 uurKalinko MB 3 - VOLEVO MB 2 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
13-11-202116:00 uurVOLEVO MB 2 - Kalinko MB 3 De Fluit Leidschendam
20-11-202118:00 uurVelo MB 1 - Kalinko MB 3 Velo-hal Wateringen
26-11-202119:30 uurPQV Westland MB 1 - Kalinko MB 3 SC Vreeloo De Lier
27-11-202112:30 uurKalinko MB 3 - Velo MB 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
10-12-202119:30 uurSovicos MB 1 - Kalinko MB 3 Steenwijklaan 's-Gravenhage

Stand (Meisjes B 2e Klasse O)

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Velo MB 1411115373273
2PQV Westland MB 1411115356307
3VOLEVO MB 33993261179
4VOLEVO MB 23993283215
5Monza MB 13448203239
6Kalinko MB 343313223392
7Sovicos MB 131111197291

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
16-10-202116:30 uurKalinko MB 3 - Sovicos MB 13-1 25-21, 16-25, 25-23, 25-23
09-10-202112:00 uurVOLEVO MB 3 - Kalinko MB 34-0 25-5, 25-9, 25-14, 25-11
02-10-202116:30 uurKalinko MB 3 - PQV Westland MB 10-4 19-25, 9-25, 8-25, 18-25
25-09-202114:30 uurKalinko MB 3 - Monza MB 10-4 8-25, 15-25, 7-25, 9-25