Teamleden: 56 Kyara R
61 Bibi S (A)
74 Banan S
94 Anne Zehra S
120 Teuntje C
144 Iris D
161 Charlotte de Z
175 Isabelle D
trainer/coach: Milton Meier
trainingstijd(en): Donderdag 17:30-19:00 - Houtrust
klasse: 2e klasse L
wedstrijdschema:volleybal.nl
zaaldienst: Vrijdag 11 november 2022 19:00
Zaterdag 17 december 2022 12:30, 14:30

Competitieprogramma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
07-10-202219:00 uurKalinko MB 3 - WVV MB 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
15-10-202214:30 uurKalinko MB 3 - Leython DC MB 3 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
28-10-202219:30 uurSovicos MB 2 - Kalinko MB 3 Steenwijklaan 's-Gravenhage
05-11-202217:00 uurVelo MB 2 - Kalinko MB 3 Velo-hal Wateringen
12-11-202211:00 uurLeython DC MB 3 - Kalinko MB 3 De Bloemerd Leiderdorp
19-11-202214:00 uurVOLEVO MB 3 - Kalinko MB 3 De Fluit Leidschendam
02-12-202219:00 uurKalinko MB 3 - Sovicos MB 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
09-12-202219:30 uurSovicos MB 1 - Kalinko MB 3 Steenwijklaan 's-Gravenhage
17-12-202216:30 uurKalinko MB 3 - Velo MB 2 Houtrust sporthal 's-Gravenhage

Stand (2e klasse L)

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Velo MB 22108020097
2WVV MB 12872200150
3VOLEVO MB 3154010051
4Sovicos MB 12227147200
5Sovicos MB 2000000
6Kalinko MB 3100451100
7Leython DC MB 32008100200

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
16-09-202219:00 uurKalinko MB 3 - VOLEVO MB 30-4 11-25, 9-25, 16-25, 15-25