Teamleden: ***Tessa I
19 Leonor B
25 Demi S
64 Anna van den O
84 Chloë M
87 Floortje van D
110 Victoria G
144 Iris D
146 Molly S
155 Isa C
175 Isabelle D
trainer: Ans de Graag
trainer: Julia Beekink
trainer: Rosa Elzinga
teamouder:?
trainingstijd(en): Dinsdag 18:00-19:30 - Gaslaan
Woensdag 18:00-19:30 - Gaslaan
klasse: Meisjes B 3e Klasse C Tweede helft
wedstrijdschema:volleybal.nl

Competitieprogramma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats

Stand (Meisjes B 3e Klasse C Tweede helft)

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Zovoc MB 3824248766580
2DEO MB 17151513620572
3DOS MB 26121212514524
4DVC MB 17141414595625
5Kalinko MB 387725588782

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
22-04-202219:00 uurKalinko MB 3 - DOS MB 21-3 21-25, 23-25, 28-26, 19-25
16-04-202218:00 uurZovoc MB 3 - Kalinko MB 34-0 25-12, 25-20, 25-6, 25-14
09-04-202214:30 uurKalinko MB 3 - DEO MB 11-3 15-25, 16-25, 25-20, 12-25
02-04-202212:00 uurDVC MB 1 - Kalinko MB 32-2 22-25, 25-12, 25-19, 22-25
26-03-202216:30 uurKalinko MB 3 - Zovoc MB 31-3 16-25, 25-22, 22-25, 15-25
19-03-202215:00 uurDOS MB 2 - Kalinko MB 32-2 22-25, 23-25, 25-11, 25-17
12-03-202216:30 uurKalinko MB 3 - DVC MB 10-4 23-25, 14-25, 19-25, 21-25
05-03-202217:30 uurDEO MB 1 - Kalinko MB 34-0 25-20, 25-22, 25-3, 25-18

Eindstand eerste helft

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1VOLEVO MB 2829293784495
2Velo MB 1931315873504
3VOLEVO MB 3824248748545
4PQV Westland MB 110222218857793
5Monza MB 18101022583700
6Kalinko MB 393333428892
7Sovicos MB 181131449793