Teamleden: Roos van P
23 Ella al Q
59 Isa K
62 Noor B
66 Lieke W
131 Selin L
149 Vaïa T
157 Fien W
trainer: Ans de Graag
klasse: Meisjes C Hoofdlasse A
wedstrijdschema:volleybal.nl
fotoalbum: klik hier

Stand Meisjes C1 (Meisjes C Hoofdlasse A)

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Dinto MC 1419151399254
2Kalinko MC 1417143404269
3Zovoc MC 141197333326
4Leython DC MC 14979307339
5Inter Rijswijk MC 133310227304
6Simokos MC 133310212302
7Spaarnestad MC 143314298386

Uitslagen Meisjes C1

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
10-10-202012:30 uurKalinko MC 1-Leython DC MC 14-0 25-9, 25-14, 25-8, 25-18
02-10-202019:30 uurInter Rijswijk MC 1-Kalinko MC 13-2 23-25, 25-23, 17-25, 25-23, 15-8
26-09-202014:30 uurKalinko MC 1-Inter Rijswijk MC 14-0 25-17, 25-9, 25-17, 25-14
12-09-202011:00 uurLeython DC MC 1-Kalinko MC 10-4 11-25, 20-25, 9-25, 18-25

Competitieprogramma Meisjes C1

De competitie is stilgelegd voor de rest van 2020. De Nevobo werkt hard aan een nieuw wedstrijdschema.