Teamleden: 33 Julia B
65 Jagoda B
82 Cecilia L
101 Julia E
138 Zoja ┼
152 Maria K
153 Lotte M
159 Roos van E
160 Feline G
trainer/coach: Emily Schonk
trainer/coach: Dilan Aydin
trainer: Ans de Graag
klasse: Meisjes C 1e Klasse G
wedstrijdschema:volleybal.nl
fotoalbum: klik hier

Stand Meisjes C2 (Meisjes C 1e Klasse G )

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1VCO MC 1412124386327
2Inter Rijswijk MC 23993290215
3Kalinko MC 24997363333
4VOLEVO MC 159911440445
5RVV MC 145511352392
6VOLEVO MC 244412265384

Uitslagen Meisjes C2

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
10-10-202012:00 uurVOLEVO MC 1-Kalinko MC 22-2 17-25, 16-25, 25-22, 25-19
03-10-202016:30 uurKalinko MC 2-VOLEVO MC 23-1 25-12, 21-25, 25-16, 25-11
26-09-202012:30 uurKalinko MC 2-VCO MC 11-3 25-20, 21-25, 10-25, 19-25
19-09-202014:00 uurRVV MC 1-Kalinko MC 21-3 23-25, 27-25, 24-26, 17-25

Competitieprogramma Meisjes C2

De competitie is stilgelegd voor de rest van 2020. De Nevobo werkt hard aan een nieuw wedstrijdschema.