Teamleden: 30 Fenna van R
51 Merel de G
52 Nynke van M
56 Kyara R
75 Guusje G
83 Selina S
92 Nova A
161 Charlotte de Z
162 Malou S
trainer: Dmitrijs Sekijevskis
trainer: Ans de Graag
coach: Rik Groenewege
assistent trainer: Ella al Qaq
teamouder:Rik Groenewege
trainingstijd(en): Dinsdag 18:00-19:30 - Gaslaan
Woensdag 18:00-19:30 - Houtrust
klasse: Meisjes C 1e Klasse E
wedstrijdschema:volleybal.nl
zaaldienst: Vrijdag 10 december 2021 19:00

Competitieprogramma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
30-10-202114:00 uurVOLEVO MC 1 - Kalinko MC 2 De Fluit Leidschendam
06-11-202116:30 uurVollinGo MC 1 - Kalinko MC 2 De Zebra Gouda
20-11-202114:30 uurKalinko MC 2 - ZVH MC 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
27-11-202113:30 uurDosko MC 1 - Kalinko MC 2 De Stolp Stolwijk
03-12-202119:00 uurKalinko MC 2 - VOLEVO MC 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
11-12-202114:30 uurKalinko MC 2 - VollinGo MC 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage

Stand (Meisjes C 1e Klasse E)

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1VOLEVO MC 1515155448367
2Dosko MC 1413133382220
3ZVH MC 13775237244
4Inter Rijswijk MC 14779312337
5VollinGo MC 13557243231
6Kalinko MC 245511277339
7Timios MC 130012139300

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
16-10-202112:15 uurZVH MC 1 - Kalinko MC 24-0 25-15, 25-15, 25-12, 25-23
09-10-202116:30 uurKalinko MC 2 - Dosko MC 10-4 10-25, 19-25, 14-25, 8-25
02-10-202116:30 uurKalinko MC 2 - Timios MC 14-0 25-22, 25-7, 25-9, 25-17
25-09-202116:30 uurInter Rijswijk MC 1 - Kalinko MC 23-1 25-16, 25-12, 25-8, 9-25