Dit team speelde de eerste helft van het seizoen in de tweede klasse als Meisjes C3

Teamleden: 67 Noushin S
68 Zoë van de G
70 Milou van der H
73 Ise B
77 Malou V
80 Claudia van den B
81 Rosanne M
88 Anna van den O
89 Emma den O
90 Zoja C *
trainer/coach: Kees Roos
assistent trainer: Lotte Mulder
assistent trainer: Julie de Lange
assistent trainer: Vaïa Tzioras
teamouder:Michelle Degenaars en Violet Kamper
trainingstijd(en): Maandag 18:30-20:00 - Houtrust
Donderdag 19:00-20:30 - Houtrust
klasse: Meisjes C 1e Klasse D Tweede helft
wedstrijdschema:volleybal.nl
eigen site: www.kalinko.nl/mc2

Competitieprogramma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
Het programma is nog niet bekend

Stand (Meisjes C 1e Klasse D Tweede helft)

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Inter Rijswijk MC 11033337960710
2VollinGo MC 110303010945739
3ZVH MC 210272713942715
4Kalinko MC 210151525799922
5Timios MC 110131327744907
6VTC Woerden MC 3102238594991

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
23-04-202212:30 uurKalinko MC 2 - VTC Woerden MC 34-0 25-18, 25-18, 25-21, 25-19
16-04-202216:30 uurKalinko MC 2 - VollinGo MC 11-3 13-25, 25-13, 23-25, 21-25
14-04-202219:15 uurKalinko MC 2 - ZVH MC 21-3 17-25, 25-20, 14-25, 16-25
09-04-202216:30 uurInter Rijswijk MC 1 - Kalinko MC 24-0 25-10, 25-17, 25-16, 25-13
08-04-202219:30 uurZVH MC 2 - Kalinko MC 24-0 25-19, 25-21, 25-15, 25-23
02-04-202212:00 uurTimios MC 1 - Kalinko MC 22-2 27-29, 21-25, 25-15, 25-14
19-03-202216:30 uurKalinko MC 2 - Inter Rijswijk MC 11-3 25-23, 15-25, 18-25, 19-25
12-02-202215:30 uurVTC Woerden MC 3 - Kalinko MC 21-3 25-21, 24-26, 22-25, 25-27
05-02-202216:30 uurKalinko MC 2 - Timios MC 13-1 25-18, 25-16, 17-25, 25-12
29-01-202210:30 uurVollinGo MC 1 - Kalinko MC 24-0 25-14, 25-15, 25-21, 25-10

Eindstand eerste helft

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Kalinko MC 3830302791549
2Inter Rijswijk MC 26141410551510
3Kalinko MC 57101018563635
4Monza MC 178820543672
5PQV Westland MC 166618473555
Kratos '08 MC 1000000