• Personen met A voor hun naam zijn nog niet officieel aangemeld. Dit kan diverse redenen hebben:
    • ze zijn wel ingedeeld, maar hebben het formulier nog niet ingeleverd
    • ze doen eerst mee aan enkele proeftrainingen
    • het formulier is nog niet verwerkt door de ledenadministratie
    Aanmelden kan via de ledenadministratie Het aanmeldformulier en alle verder info vind je hier.
  • Sta je op deze lijst, terwijl je eigenlijk volgend jaar niet meer wilt volleyballen, stuur dan voor 1 juli een afmelding naar ledenadministratie@kalinko.nl
    Hiermee voorkom je dat je volgend seizoen wordt aangeslagen voor de contributie
  • Met een aantal trainers moeten nog definitieve afspraken worden gemaakt. Daarom staan zij (nog) niet in dit schema vermeld. De technische commissie is ook nog druk bezig met het benaderen van kandidaten, maar het zou héééĺ fijn zijn als mensen zich spontaan aanmelden!

 

MA 1

trainer/coach: Lars Daniels
Trainingstijd(en):Dinsdag 19:30-21:00 Gaslaan
Donderdag 17:30-19:00 Houtrust
Klasse: Hoofdklasse
Roos van P
Robin van R
Ella al Q
Laurien A
Vaïa T
10 Suzanne J
59 Isa K
66 Lieke W
126 Mente van G
ALexie L

MA 2

trainer/coach: Nog niet bekend *
Trainingstijd(en):Woensdag 18:00-19:30 Gaslaan
Klasse: 1e klasse
Liv K
58 Julia G
104 Roos G
107 Maaike A
130 Sharita H
141 Merel S
142 Luzia K
143 Carla H

MA 3

trainer: Nog niet bekend *
coach: Isabelle Rog
Trainingstijd(en):Maandag 18:30-20:00 Houtrust
Klasse: 2e klasse
32 Livia B
44 Valentina D
85 Geertje K
133 Iris W
139 Fee van N
145 Sarah O
180 Elia U
AMille K

MB 1

trainer: Lars Daniels
trainer: Ans de Graag
coach: Nog niet bekend *
Trainingstijd(en):Maandag 19:30-21:00 Gaslaan
Dinsdag 18:00-19:30 Gaslaan
Klasse: Hoofdklasse
33 Julia B
43 Louise R
82 Cecilia L
92 Nova A
153 Lotte M
157 Fien W
158 Marilena van der H
159 Roos van E
160 Feline G
ALia L

MB 2

trainer: Nog niet bekend *
coach: Tianne van Dam
Trainingstijd(en):Woensdag 18:00-19:30 Houtrust
Klasse: 1e klasse
30 Fenna van R
34 Floor V
49 Katya V
51 Merel de G
93 Alicia D
101 Julia E
112 Floor ter B
117 Sanne A

MB 3

trainer: QianXia van der Giessen
Trainingstijd(en):Donderdag 17:30-19:00 Houtrust
Klasse: 2e klasse
56 Kyara R
61 Bibi S
74 Banan S
94 Anne Zehra S
120 Teuntje C
144 Iris D
161 Charlotte de Z
175 Isabelle D
ANayonika S
AMedea B

MB 4

trainer: Julia Beekink
Trainingstijd(en):Maandag 18:00-19:30 Gaslaan
Klasse: 3e klasse
19 Leonor B
50 Elsa P
64 Anna van den O
84 Chloë M
87 Floortje van D
146 Molly S
155 Isa C
AThaïs Cedres G
ACarolina A

MC 1

trainer: Emily Schonk
trainer: Ans de Graag
Trainingstijd(en):Maandag 18:00-19:30 Gaslaan
Woensdag 18:00-19:30 Houtrust
Klasse: Hoofdklasse
20 Anouk D
27 Danne het L
29 Fay van der V
38 Judith van der W
40 Linde S
48 Manon H
77 Malou V
80 Claudia van den B
88 Anna van den O

MC 2

trainer/coach: Nog niet bekend *
Trainingstijd(en):Woensdag 18:00-19:30 Gaslaan
Klasse: 1e klasse
68 Zoë van de G
70 Milou van der H
72 Isabel P
73 Ise B
78 Freya H
81 Rosanne M
89 Emma den O
91 Mandy B
96 Frederica C
98 Linde M

MC 3

trainer/coach: Kees Roos
Trainingstijd(en):Maandag 18:30-20:00 Houtrust
Donderdag 19:00-20:30 Houtrust
Klasse: 2e klasse
16 Yfke B
17 Elise T
26 Febe K
31 Evy van der T
44 Valentina B
46 Marieke K
53 Sara B
67 Noushin S
85 Mellina O
106 Rebecca B

MC 4

trainer/coach: Nog niet bekend *
Trainingstijd(en):Maandag 18:00-19:30 Gaslaan
Klasse: 2e klasse
28 Aubree L
39 Vytaute S
54 Micky S
63 Keet K
71 Pien van A
75 Guusje G
76 Fiene van der L
79 Alisa D
99 Naomi R

MC 5

trainer/coach: Nog niet bekend *
Trainingstijd(en):Maandag 18:00-19:30 Gaslaan
Klasse: 3e klasse
18 Ellemijn van R
19 Charlotte R
21 Sara T
22 Daphne B
23 Marina de B
47 Lotte S
57 Sanne M
74 Emma G
100 Julia de R
103 Sara E