• Personen met A voor hun naam zijn nog niet officieel aangemeld. Dit kan diverse redenen hebben:
    • ze zijn wel ingedeeld, maar hebben het formulier nog niet ingeleverd
    • ze doen eerst mee aan enkele proeftrainingen
    • het formulier is nog niet verwerkt door de ledenadministratie
    Aanmelden kan via de ledenadministratie Het aanmeldformulier en alle verder info vind je hier.
  • Met een aantal trainers moeten nog definitieve afspraken worden gemaakt. Daarom staan zij (nog) niet in dit schema vermeld. De technische commissie is ook nog druk bezig met het benaderen van kandidaten, maar het zou héééĺ fijn zijn als mensen zich spontaan aanmelden!
  • Staat er een rood sterretje achter je naam, dan hebben we nog geen pasfoto in het systeem. Deze is verplicht als je competitie gaat spelen.
    Mail in dat geval een pasfoto/selfie naar ledenadministratie@kalinko.nl

 

MA 1

trainer/coach: Lars Daniels
Trainingstijd(en):Dinsdag 19:30-21:00 Gaslaan
Donderdag 17:30-19:00 Houtrust
Klasse: Hoofdklasse C
Roos van P
Robin van R
Ella al Q
Laurien A
Vaïa T
10 Suzanne J
25 Lexie L
59 Isa K
66 Lieke W
126 Mente van G

MA 2

trainer: Pascal Ros
coach: Fleur Greiner
teamouder: Miranda de Kok
Trainingstijd(en):Maandag 18:00-19:30 Gaslaan
Klasse: 1e klasse H
58 Julia G
104 Roos G
107 Maaike A
130 Sharita H
133 Iris W (*)
139 Fee van N
141 Merel S
142 Luzia K (*)
143 Carla H

MA 3

trainer: Nog niet bekend *
coach: Amy Nijst
Trainingstijd(en):Maandag 18:30-20:00 Houtrust
Klasse: 2e klasse I
32 Livia B
42 Mille K
44 Valentina D (*)
83 Sophie de F
145 Sarah O
180 Elia U (*)
AJolie H (*)
ARenske de L
ANoortje L

MB 1

trainer: Lars Daniels
trainer: Ans de Graag
coach: Nog niet bekend *
Trainingstijd(en):Maandag 19:30-21:00 Gaslaan
Dinsdag 18:00-19:30 Gaslaan
Klasse: Hoofdklasse C
33 Julia B
43 Louise R
52 Lia L
56 Leah M
82 Cecilia L
92 Nova A
153 Lotte M
157 Fien W
158 Marilena van der H
159 Roos van E
160 Feline G

MB 2

trainer: QianXia van der Giessen
coach: Tianne van Dam
Trainingstijd(en):Woensdag 18:00-19:30 Houtrust
Klasse: 1e klasse F
30 Fenna van R
34 Floor V
49 Katya V
51 Merel de G
93 Alicia D
101 Julia E (*)
112 Floor ter B
117 Sanne A

MB 3

trainer/coach: Milton Meier
Trainingstijd(en):Donderdag 17:30-19:00 Houtrust
Klasse: 2e klasse L
56 Kyara R
61 Bibi S
74 Banan S
94 Anne Zehra S
120 Teuntje C
144 Iris D
161 Charlotte de Z
175 Isabelle D

MB 4

trainer: Lara Keij
Trainingstijd(en):Woensdag 18:00-19:30 Houtrust
Klasse: 3e klasse E
19 Leonor B (*)
35 Carolina A
41 Lija M
50 Elsa P
64 Anna van den O
84 Chloë M
86 Noémi M
87 Floortje van D
146 Molly S
155 Isa C
ANayonika S (*)
AMedea B (*)
AThaïs Cedres G (*)

MC 1

trainer: Emily Schonk
trainer: Ans de Graag
Trainingstijd(en):Maandag 18:00-19:30 Gaslaan
Woensdag 18:00-19:30 Houtrust
Klasse: Hoofdklasse A
20 Anouk D
27 Danne het L
29 Fay van der V
38 Judith van der W
40 Linde S
48 Manon H
77 Malou V
80 Claudia van den B
88 Anna van den O

MC 2

trainer: Jelle van der Hek
trainer: Ingrid van der Holt
trainer: Casper Holl
Trainingstijd(en):Maandag 18:30-20:00 Houtrust
Woensdag 18:00-19:30 Gaslaan
Klasse: 1e klasse F
68 Zoë van de G
70 Milou van der H
72 Isabel P
73 Ise B
78 Freya H
81 Rosanne M
91 Mandy B
96 Frederica C
98 Linde M

MC 3

trainer/coach: Kees Roos
assistent trainer: Roos van Ettinger
assistent trainer: Sharita Hamelink
Trainingstijd(en):Maandag 18:30-20:00 Houtrust
Donderdag 19:00-20:30 Houtrust
Klasse: 2e klasse J
16 Yfke B
17 Elise T
26 Febe K
31 Evy van der T
44 Valentina B
46 Marieke K
53 Sara B
67 Noushin S
85 Mellina O (*)
106 Rebecca B

MC 4

trainer: Speelsters van Dames 2
coach: Rik Groenewege
Trainingstijd(en):Maandag 18:00-19:30 Gaslaan
Klasse: 2e klasse K
28 Aubree L
39 Vytaute S
54 Micky S
63 Keet K
71 Pien van A
75 Guusje G
76 Fiene van der L
79 Alisa D
99 Naomi R

MC 5

trainer: Evelien Haaksman
Trainingstijd(en):Maandag 18:00-19:30 Gaslaan
Klasse: 3e klasse G
18 Ellemijn van R
19 Charlotte R
22 Daphne B
23 Marina de B
35 Emma de K
47 Lotte S
57 Sanne M
74 Emma G
100 Julia de R
103 Sara E