De voorlopige teamindeling voor de jeugd

De jeugd-TC heeft de voorlopige indeling van de jeugdteams voor volgend seizoen bekendgemaakt.

Enkele kanttekeningen:

  • de jeugd-TC kan de komende maanden nog enkele wijzigingen doorvoeren. 
  • het trainingsrooster zal binnen enkele weken worden gepubliceerd
  • dit trainingsrooster kan nog van invloed zijn op de beschikbaarheid van trainers. 

Reacties zijn welkom via jeugd@kalinko.nl

John Konijn
(voorzitter jeugd-TC)


Hieronder volgt het complete overzicht.
Vetgedrukte spelers zijn nog niet officieel ingeschreven bij Kalinko. Klik hier voor het inschrijfformulier.

Voorlopige teamindeling MA 1

Trainer(s): Jim Pol
Begeleider: Ronald Lacroes
Coach: Luuk Somers
Trainingstijd(en):Maandag 19:30-21:00 Gaslaan (techniektraining)
Dinsdag 18:00-19:30 Gaslaan
Donderdag 19:15-21:00 Houtrust
Klasse: Meisjes A Hoofdklasse C Eerste helft
Concept poule: zie volleybal.nl

Aniek de Jong
10 Chloe Lauffer
19 Susanna Huovinen
31 Mathilde Karskens
44 Mellinde Fikkert
47 Jeanna Pronk
61 Daniëlle Al Qaq
69 Isabel Tuit
74 Juno Yang
76 Jessica Kuyt
86 Liselot Aartsen

Voorlopige teamindeling MA 2

Trainer(s): Nathan van Adrichem
Coach: Nathan van Adrichem
Trainingstijd(en):Maandag 19:30-21:00 Gaslaan (techniektraining)
Dinsdag 18:00-19:45 Morsestraat (vanaf 2 april 2019 in Houtrust)
Klasse: Meisjes A 1e Klasse I Eerste helft
Concept poule: zie volleybal.nl

17 Eva Grünewald
21 Eva Smits
25 Julia van der Velde
28 Emily Schonk
40 Claire Talbott
43 Milou van Oversteeg
52 Elyana Ligtenberg
73 Joy Wilhelm
83 Fien van den Hondel

Voorlopige teamindeling MA 3

Trainer(s): Nog open
Coach: Nog open
Trainingstijd(en):Maandag 19:30-21:00 Gaslaan (techniektraining)
Dinsdag 19:30-21:15 Gaslaan
Klasse: Meisjes A 2e Klasse L Eerste helft
Concept poule: zie volleybal.nl

Cato Korsten
34 Juliette Boom
35 Emma Gerrits
37 QianXia van der Giessen
41 Qwyn van Deventer
45 Mila van Berkel
85 Ana van Lieshout
87 Rosa van Wieringen
88 Dicle Aydin
89 Elise de Bruin
97 Rebecca Fowden (dispensatie)

Voorlopige teamindeling MA 4

Trainer(s): Nathan van Adrichem
Coach: Nog open
Trainingstijd(en):Maandag 19:30-21:00 Gaslaan (techniektraining)
Dinsdag 19:45-21:45 Morsestraat (vanaf 2 april 2019 in Houtrust)
Klasse: Meisjes A 2e Klasse L Eerste helft
Concept poule: zie volleybal.nl

27 Renate Keller
28 Silke Baker
46 Roos Kueter
48 Pien Stegeman
55 Nora Betcke
90 Milou de Wit
98 Gabrielle de Jong

Voorlopige teamindeling MB 1

Trainer(s): Arnoud de Jong & Frank Pronk
Begeleider: Ronald Lacroes
Coach: Arnoud de Jong & Frank Pronk
Trainingstijd(en):Dinsdag 19:30-21:15 Gaslaan
Woensdag 18:30-20:00 Gaslaan (techniektraining)
Donderdag 19:15-21:00 Houtrust
Klasse: Meisjes B 1e Klasse H Eerste helft
Concept poule: zie volleybal.nl

Elise-Lo Jacz
Maren de Jong
Jolie Borsboom
Laura Parijs
10 Isabela Gelderblom
14 Jessica Plug
19 Zoe Tausk
22 Larinde Ligtenberg
30 Imme Taal
50 Lynn Buis
77 Jaïra Ligtenberg

Voorlopige teamindeling MB 2

Trainer(s): Dirk Jan Oversteeg
Coach: Dirk Jan Oversteeg
Trainingstijd(en):Maandag 18:00-20:00 Houtrust
Woensdag 18:30-20:00 Gaslaan (techniektraining)
Klasse: Meisjes B 1e Klasse I Eerste helft
Concept poule: zie volleybal.nl

Maartje Kok
Arebsima Saleib
Dilan Aydin
29 Iris Groen
33 Lara Korevaar
42 Fleur Greiner
65 Roos Bruggeman
84 Bente Brekveld
109 Jana Matekovic
135 Jelske de Vries

Voorlopige teamindeling MB 3

Trainer(s): Amber Cosman
Coach: Nog open
Trainingstijd(en):Woensdag 18:30-20:00 Gaslaan (techniektraining)
Donderdag 17:30-19:15 Houtrust
Klasse: Meisjes B 2e Klasse O Eerste helft
Concept poule: zie volleybal.nl

12 Alexandra Clinciu
13 Malak Tahio
15 Sophie Jacobs
16 Anna Jacobs
26 Julie de Lange
28 Berber van den Bosch
36 Mareluna Ravagli
38 Benthe van Rijn
81 Carlotta Markink
91 Elke Hijdra
103 Indie Kranenburg
29 Nika Wessel (dispensatie)

Voorlopige teamindeling MB 4

Trainer(s): Nog open
Begeleider: Rogier van Meggelen
Coach: Iwan Banens
Trainingstijd(en):Maandag 18:00-20:00 Houtrust
Woensdag 18:30-20:00 Gaslaan (techniektraining)
Klasse: Meisjes B 2e Klasse P Eerste helft
Concept poule: zie volleybal.nl

20 Sophie van de Zwan
66 Marit Banens
70 Quirine van Waes
76 Isabel van Straaten
82 Naomi Vrolijk
95 Nienke Poland
96 ChiaraMaria Bauer
119 Jimke van Kesteren

Voorlopige teamindeling MB 5

Trainer(s): Jurgen Saragoza
Begeleider: Rogier van Meggelen
Coach: Jurgen Saragoza
Trainingstijd(en):Maandag 18:00-20:00 Houtrust
Woensdag 18:30-20:00 Gaslaan (techniektraining)
Klasse: Meisjes B 3e Klasse B Eerste helft
Concept poule: zie volleybal.nl

102 Ruth Schoonbroodt
108 Willemijn Offringa
111 Liselotte Konijn
114 Elia Cham
115 Naomi Cuevas
116 Sofie Gouka
120 Cassandra van der Stelt
121 Evi Boom

Voorlopige teamindeling MC 1

Trainer(s): Chantal Zanoni
Begeleider: Ronald Lacroes
Coach: Chantal Zanoni
Trainingstijd(en):Maandag 18:00-20:00 Gaslaan (techniektraining)
Woensdag 18:00-19:30 Houtrust
Donderdag 17:30-19:15 Houtrust
Klasse: Meisjes C Hoofdklasse C Eerste helft
Concept poule: zie volleybal.nl

Roos van Paridon
Anouk Noorlander
10 Suzanne Jacobs
11 Pascale Battem
18 Maya Lammerding
21 Mae Stork
24 Sara Turano
105 Liv Kreissl
126 Mente van Gaalen
128 Robin van Renssen
129 Isis Sanders

Voorlopige teamindeling MC 2

Trainer(s): Katja Eshuis
Coach: Katja Eshuis
Trainingstijd(en):Maandag 18:00-20:00 Gaslaan (techniektraining)
Woensdag 18:00-19:30 Houtrust
Klasse: Meisjes C 1e Klasse F Eerste helft
Concept poule: zie volleybal.nl

104 Roos Greiner
106 Lotje de Vries
107 Laurien Aartsen
122 Celina Boutrus
123 Nina Brugman
127 Veerle van der Maat
130 Sharita Hamelink
133 Iris Wiebenga
139 Fee van Nierop
141 Merel Sijben

Voorlopige teamindeling MC 3

Trainer(s): Kees Roos
Assistent-trainer(s): Emily Schonk (wo) / Dilan Aydin (do)
Begeleider: Ronald Lacroes
Coach: Kees Roos
Trainingstijd(en):Maandag 18:00-20:00 Gaslaan (techniektraining)
Woensdag 18:00-19:30 Houtrust
Donderdag 17:30-19:15 Houtrust
Klasse: Meisjes C 2e Klasse L Eerste helft
Concept poule: zie volleybal.nl

56 Leah Matla
59 Isa Kievit
62 Noor Bosscher
66 Lieke Wijnja
72 Ilja Mulder
113 Ella al Qaq
118 Zara van Rhijn
131 Lisa van Leeuwen
144 Stella Wolters
149 Vaïa Tzioras

Voorlopige teamindeling MC 4

Trainer(s): Sabine de Jong
Coach: Nog open
Trainingstijd(en):Maandag 18:00-20:00 Gaslaan (techniektraining)
Woensdag 18:00-19:30 Houtrust
Klasse: Meisjes C 2e Klasse M Eerste helft
Concept poule: zie volleybal.nl

85 Geertje Krijnsen
125 Rosa Reijers
134 Lou van der Spiegel
137 Lisa de Boer
141 Rosalie Fehling
142 Luzia Kudelka
143 Carla Hogg
145 Seren Aksac
147 Tal Steenwijk
163 Katarina Stoiljkovic

Voorlopige teamindeling MC 5

Trainer(s): Rachel Hartmann
Begeleider: Rogier van Meggelen
Coach: Rachel Hartmann
Trainingstijd(en):Maandag 18:00-20:00 Gaslaan (techniektraining)
Dinsdag 18:00-19:45 Morsestraat (vanaf 2 april 2019 in Houtrust)
Klasse: Meisjes C 2e Klasse L Eerste helft
Concept poule: zie volleybal.nl

92 Nine van Schouwenburg
110 Victoria Goldmann
117 Cassandre Lyonnet
136 Mara Adab Parwar
146 Noortje Linnemeijer
148 Julia Dillerop

Voorlopige teamindeling JA 1

Trainer(s): Arie van Wolferen
Coach: Wilco Stel
Trainingstijd(en):Maandag 19:30-21:00 Gaslaan (techniektraining)
Dinsdag 19:15-20:45 Gaslaan
Klasse: Jongens A 1e Klasse D Eerste helft
Concept poule: zie volleybal.nl

23 Boris Piket
26 Sep van der Spiegel
29 Leonard Mul
33 Michel Hamelink
34 Tom van der Hulst
36 Rik Wassenaar
37 Jinte Gouka
38 Nelson Tausk
40 Max Verhooren
89 Thomas George
94 Jonas Mulevicius
95 Antonio di Marco

Voorlopige teamindeling JB 1

Trainer(s): Wilco Stel
Begeleider: Arie van Wolferen
Coach: Patrick Wolthuis
Trainingstijd(en):Woensdag 18:30-20:00 Gaslaan (techniektraining)
Donderdag 18:45-20:15 Houtrust
Klasse: Jongens B 1e Klasse D Eerste helft
Concept poule: zie volleybal.nl

11 Maarten Stel
12 Liam Parlevliet
41 Boas van der Velde
42 Gijs de Jonge
47 Stein Kaffa
48 Pepijn van Dijk
54 Maciek Wrona
60 Gianfranco Vucchi
85 Julius Wolthuis
86 Aris Mendels
90 Nick Pennings

Voorlopige teamindeling JC 1

Trainer(s): Arie van Wolferen
Assistent-trainer(s): Rein van Winden, Simon Kok
Coach: Rein van Winden, Simon Kok
Trainingstijd(en):Maandag 18:00-20:00 Gaslaan (techniektraining)
Dinsdag 18:00-19:15 Gaslaan
Donderdag 17:30-18:45 Houtrust
Klasse: Jongens C 1e Klasse D Eerste helft
Concept poule: zie volleybal.nl

44 Jurre Bal
87 Casper Gunters
88 Koray Top
92 Derek van der Veen
102 Per Leneman
103 Hidde Nieuwhuis
104 Marko van Winden
105 Teun Boersma
106 Simon Kok

Voorlopige teamindeling JC 2

Trainer(s): Nog open
Coach: Nog open
Trainingstijd(en):Maandag 18:00-20:00 Gaslaan (techniektraining)
Dinsdag 18:00-19:30 Gaslaan
Klasse: Jongens C 1e Klasse D Eerste helft
Concept poule: zie volleybal.nl

13 Ronan Ellens
16 Mick Stolk
43 Daan Pennings
96 Liam Henderson
101 Adil Dogan
 Frederik Goes

Voorlopige teamindeling N6 1

Trainer(s): Jasper van Schaik
Coach: Jasper van Schaik
Trainingstijd(en):Dinsdag 18:00-19:30 Gaslaan (samen met N6 4)
Woensdag 16:30-18:00 Houtrust (techniektraining)
Klasse: CMV Competitie Niveau 6 1e klasse B Eerste helft
Concept poule: zie volleybal.nl

17 Emir Couteau
18 Daan Lisci
22 Justus van Leeuwen
28 Roan Lijkendijk
30 Amir Koch

Voorlopige teamindeling N6 2

Trainer(s): Kees Roos
Assistent-trainer(s): Julie de Lange
Coach: Douwe Klinkenberg
Trainingstijd(en):Maandag 18:00-20:00 Houtrust (samen met N6 3)
Woensdag 16:30-18:00 Houtrust (techniektraining)
Klasse: CMV Competitie Niveau 6 1e klasse B Eerste helft
Concept poule: zie volleybal.nl

151 Annabel van der Linden
152 Maria Klinkenberg
153 Lotte Mulder
154 Marlies Craemer
155 Isa Conradie
156 Zahra van Dijk

Voorlopige teamindeling N6 3

Trainer(s): Kees Roos
Assistent-trainer(s): Julie de Lange
Coach: Nog open
Trainingstijd(en):Woensdag 16:30-18:00 Houtrust (techniektraining)
Maandag 18:00-20:00 Houtrust (samen met N6 2)
Klasse: CMV Competitie Niveau 6 2e klasse C Eerste helft
Concept poule: zie volleybal.nl

157 Fien Wouters
158 Marilena van der Heijde
159 Roos van Ettinger
160 Feline Gunters
161 Charlotte de Zwart
162 Malou Silva

Voorlopige teamindeling N6 4

Trainer(s): Jasper van Schaik
Coach: Nog open
Trainingstijd(en):Zaterdag 10:30-12:00 Houtrust (samen met N5 bij Floor)
Woensdag 16:30-18:00 Houtrust (techniektraining)
Klasse: CMV Competitie Niveau 6 2e klasse C Eerste helft
Concept poule: zie volleybal.nl

33 Leo Malterre
39 Milo Beste
51 Hette de Jong

zoeken op de site

SponsorKliks, gratis sponsoren!

wekelijks de
e-Surruf ontvangen?


Klik dan hier

 

Inloggen

Bestemd voor kaderleden