Teamleden: ***Lydia M
***Danique de J
***Elsa M
***Mariani van der A
***Leandra E
trainer: Elly Bom
trainingstijd(en): Woensdag 19:30-21:00 - Gaslaan
klasse: 4e Klasse G
wedstrijdschema:volleybal.nl

Competitieprogramma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
14-01-202220:45 uurKalinko DS 10 - SKC DS 11 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
21-01-202221:30 uurSKC DS 13 - Kalinko DS 10 Universitair SC Leiden
05-02-202215:00 uurGGV DS 5 - Kalinko DS 10 De Vliethorst Voorschoten
11-02-202219:00 uurKalinko DS 10 - Kalinko DS 8 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
18-02-202219:30 uurLiusna DS 1 - Kalinko DS 10 De Waterkanten Lisse
11-03-202219:00 uurKalinko DS 10 - SKC DS 15 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
18-03-202221:30 uurPunch DS 13 - Kalinko DS 10 TU-Sportcentrum Delft
25-03-202219:00 uurKalinko DS 10 - Scarabee DS 4 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
01-04-202219:00 uurKalinko DS 10 - VOLEVO DS 11 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
08-04-202221:30 uurPunch DS 12 - Kalinko DS 10 TU-Sportcentrum Delft

Stand (4e Klasse G)

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Kalinko DS 8937318911538
2SKC DS 11833277782517
3Liusna DS 1729256685515
4Scarabee DS 4624206580404
5SKC DS 137171414546559
6VOLEVO DS 11515164475292
7GGV DS 576624493701
8SKC DS 1562223359607
9Punch DS 1272227352699
10Kalinko DS 10000000
11Punch DS 1360024249600

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden