Dames 10


Teamleden: *)
34 Julia Beekink
35 Isabelle Rog
39 Rosa Elzinga
61 Jessica Grootveld
trainingstijd(en): Woensdag 19:30-21:15 - Houtrust
klasse: 4e Klasse J
wedstrijdschema:volleybal.nl
zaaldienst: Zaterdag 20 oktober 2018 14:30, 16:30
Zaterdag 1 december 2018 12:30, 14:30, 16:30
fotoalbum: klik hier
*) Deze lijst bevat uitsluitend de personen die officieel bij Kalinko (en de Nevobo) staan ingeschreven.
(dit geldt ook voor trainers en coaches)

Competitieprogramma Dames 10

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
28-09-201820:45   Kalinko DS 10 - Punch DS 9Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
12-10-201820:45   Kalinko DS 10 - Netwerk DS 1Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
19-10-201820:45   Kalinko DS 10 - Kratos '08 DS 9Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
27-10-201814:00   Punch DS 9 - Kalinko DS 10TU-Sportcentrum, Mekelweg 82628CD DELFT
02-11-201819:30   Monza DS 2 - Kalinko DS 10De Wielepet, Heijdseweg 92681VN MONSTER
09-11-201820:45   Kalinko DS 10 - Punch DS 13Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
17-11-201812:00   Punch DS 11 - Kalinko DS 10TU-Sportcentrum, Mekelweg 82628CD DELFT
23-11-201820:45   Kalinko DS 10 - Netwerk DS 2Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
30-11-201821:30   Inter Rijswijk DS 7 - Kalinko DS 10Marimbahal, Waldhoornplein 12287EH RIJSWIJK ZH
07-12-201821:30   Sovicos DS 7 - Kalinko DS 10Steenwijklaan, Steenwijklaan 162541RL 'S-GRAVENHAGE
14-12-201820:45   Kalinko DS 10 - Kratos '08 DS 11Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
25-01-201921:00   Netwerk DS 1 - Kalinko DS 10Viergang, Sportlaan 1 a2641ZA PIJNACKER
01-02-201921:30   Kratos '08 DS 9 - Kalinko DS 10Tanthof, Henk van Riessenlaan 52626AB DELFT
08-02-201920:45   Kalinko DS 10 - Monza DS 2Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
08-03-201920:45   Kalinko DS 10 - Punch DS 11Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
15-03-201919:30   Netwerk DS 2 - Kalinko DS 10Viergang, Sportlaan 1 a2641ZA PIJNACKER
22-03-201920:45   Kalinko DS 10 - Sovicos DS 7Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
30-03-201912:00   Punch DS 13 - Kalinko DS 10TU-Sportcentrum, Mekelweg 82628CD DELFT
05-04-201921:30   Kratos '08 DS 11 - Kalinko DS 10Tanthof, Henk van Riessenlaan 52626AB DELFT
12-04-201920:45   Kalinko DS 10 - Inter Rijswijk DS 7Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE

Stand Dames 10 (4e Klasse J)

TeamWedstrijdenPunten
1. Sovicos DS 715
2. Monza DS 215
3. Netwerk DS 213
4. Punch DS 1112
5. Kalinko DS 1000
6. Inter Rijswijk DS 700
7. Kratos '08 DS 900
8. Netwerk DS 100
9. Punch DS 900
10. Kratos '08 DS 1110
11. Punch DS 1310

Uitslagen Dames 10

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden

zoeken op de site


SponsorKliks, gratis sponsoren!

wekelijks de
e-Surruf ontvangen?


Klik dan hier

 

Inloggen

Bestemd voor kaderleden