Helaas hebben we dit team weer moeten terugtrekken uit de competitie


De trainingen gaan wel gewoon door

Teamleden:  Iris J
 Danique de J
 Lydia M
 Wiphawan J
 Elmira S
trainer: Elly Bom
trainingstijd(en): Woensdag 19:30-21:00 - Gaslaan
klasse: 4e Klasse G
wedstrijdschema:volleybal.nl

Competitieprogramma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
OnbekendKalinko DS 10 - SKC DS 11Vervallen!!
OnbekendSKC DS 13 - Kalinko DS 10Vervallen!!

Stand (4e Klasse G)

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Kalinko DS 81669571116191029
2SKC DS 11156352121483992
3Scarabee DS 41552432114201126
4Liusna DS 11653452315111269
5SKC DS 131648392613861273
6GGV DS 51521194511611464
7Punch DS 12151815479781431
8SKC DS 151517154810771413
9Punch DS 131544568491487
VOLEVO DS 110-50000
Kalinko DS 10000000

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden