Het is de TC helaas niet gelukt een volledig Dames 10-team samen te stellen.
Daarom is dit team uit de competitie teruggetrokken
De speelsters zijn doorgeschoven naar de hogere teams

trainer/coach: Nog niet bekend *
trainingstijd(en): Woensdag 19:30-21:00 - Gaslaan
klasse: 4e Klasse I
wedstrijdschema:volleybal.nl
zaaldienst: Zaterdag 15 oktober 2022 12:30, 14:30, 16:30
Zaterdag 11 februari 2023 12:30, 14:30, 16:30

Competitieprogramma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
07-10-202220:45 uurKalinko DS 10 - Inter Rijswijk DS 7Vervallen!!
15-10-202218:00 uurPunch DS 13 - Kalinko DS 10Vervallen!!
22-10-202218:00 uurZovoc DS 7 - Kalinko DS 10Vervallen!!
11-11-202219:30 uurSKC DS 11 - Kalinko DS 10Vervallen!!
18-11-202219:00 uurKalinko DS 10 - Servylo DS 3Vervallen!!
25-11-202221:30 uurSovicos DS 8 - Kalinko DS 10Vervallen!!
03-12-202214:30 uurVollinGo DS 7 - Kalinko DS 10Vervallen!!
09-12-202220:45 uurKalinko DS 10 - VollinGo DS 7Vervallen!!
16-12-202221:30 uurVVV Delta DS 6 - Kalinko DS 10Vervallen!!
20-01-202320:45 uurKalinko DS 10 - Thor DS 4Vervallen!!
27-01-202319:00 uurKalinko DS 10 - Punch DS 13Vervallen!!
03-02-202320:45 uurKalinko DS 10 - Zovoc DS 7Vervallen!!
10-02-202319:30 uurInter Rijswijk DS 7 - Kalinko DS 10Vervallen!!
17-02-202320:45 uurKalinko DS 10 - SKC DS 11Vervallen!!
23-02-202320:45 uurThor DS 4 - Kalinko DS 10Vervallen!!
10-03-202319:30 uurServylo DS 3 - Kalinko DS 10Vervallen!!
17-03-202319:00 uurKalinko DS 10 - Sovicos DS 8Vervallen!!
31-03-202319:00 uurKalinko DS 10 - VVV Delta DS 6Vervallen!!

Stand (4e Klasse I)

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Thor DS 4154010011
2Inter Rijswijk DS 7154010058
3SKC DS 11154010060
4Servylo DS 3000000
4Zovoc DS 7000000
4Punch DS 11000000
4Sovicos DS 8000000
8Punch DS 13100411100
9VollinGo DS 72008118200
Kalinko DS 10000000
VVV Delta DS 6000000

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden