Dames 3


Teamleden (CONCEPT):
Raphaëla Huijts- van Onna (dia)
Gaby Mol (passer/loper)
16 Annebeth Loois (mid)
23 Liselotte Koppenol (mid)
25 Kirsten van Deursen (libero)
28 Nathalie van der Zwan (mid)
29 Luna de Wit (passer/loper)
35 Tara van Honschoten (spelverdeelster)
46 Helga Teerhöfer (mid)
61 Daniëlle Al Qaq (libero)
68 Jorna Blokland (passer/loper)
94 Joni van Deursen (passer/loper)
Trainer(s): Martin Buis
trainingstijd(en): Maandag 21:00-23:00 - Gaslaan (Samen met DS 5)
Woensdag 19:30-21:00 - Houtrust
klasse: 1e Klasse F
wedstrijdschema:volleybal.nl

CONCEPT Competitieprogramma Dames 3

Let op: onderstaand programma is een concept en kan tot 1 september nog drastisch veranderd worden door het wedstrijdsecretariaat, de tegenstander of de Nevobo.
Heeft jullie team zelf moeite met een bepaalde datum, neem dan contact op met het wedstrijdsecretariaat. (meer info hier)

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
21-09-201914:30   VollinGo DS 4 - Kalinko DS 3De Zebra, Goverwellesingel 102807DZ GOUDA
27-09-201919:00   Kalinko DS 3 - Velo DS 1Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
05-10-201917:30   Zovoc DS 2 - Kalinko DS 3Noord-Westerhal, Buytenparklaan 62717AX ZOETERMEER
11-10-201919:00   Kalinko DS 3 - DVC DS 2Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
18-10-201919:15   VTC Woerden DS 3 - Kalinko DS 3Thijs van der Polshal, Jozef Israelslaan 583443CT WOERDEN
01-11-201919:00   Kalinko DS 3 - Kalinko DS 5Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
08-11-201919:00   Kalinko DS 3 - Punch DS 2Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
13-11-201920:00   DOS DS 2 - Kalinko DS 3De Meent, Weideveld 82871WH SCHOONHOVEN
22-11-201919:00   Kalinko DS 3 - VVV Delta DS 1Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
06-12-201919:00   Kalinko DS 3 - Inter Rijswijk DS 3Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
21-12-201917:30   Thor DS 3 - Kalinko DS 3De Waard, Meidoornstraat 72861VJ BERGAMBACHT
11-01-202015:00   Velo DS 1 - Kalinko DS 3Velo-hal, Noordweg 262291EE WATERINGEN
24-01-202019:00   Kalinko DS 3 - Thor DS 3Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
31-01-202019:00   Kalinko DS 3 - VTC Woerden DS 3Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
07-02-202019:00   Kalinko DS 5 - Kalinko DS 3Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
14-02-202019:00   Kalinko DS 3 - Zovoc DS 2Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
07-03-202012:00   Punch DS 2 - Kalinko DS 3TU-Sportcentrum, Mekelweg 82628CD DELFT
13-03-202019:00   Kalinko DS 3 - DOS DS 2Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
20-03-202019:30   VVV Delta DS 1 - Kalinko DS 3Kerkpolder, Kerkpolderweg 142625EB DELFT
28-03-202012:00   Inter Rijswijk DS 3 - Kalinko DS 3Marimbahal, Waldhoornplein 12287EH RIJSWIJK ZH
04-04-202016:00   DVC DS 2 - Kalinko DS 3Dorpshuis Custwijck, Laageind 13465KG DRIEBRUGGEN
17-04-202019:00   Kalinko DS 3 - VollinGo DS 4Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE

Stand Dames 3 (1e Klasse F)

TeamWedstrijdenPunten
0. Thor DS 300
0. Zovoc DS 200
0. DVC DS 200
0. Inter Rijswijk DS 300
0. VVV Delta DS 100
0. DOS DS 200
0. Kalinko DS 300
0. Kalinko DS 500
0. Punch DS 200
0. VTC Woerden DS 300
0. VollinGo DS 400
0. Velo DS 100

dutch  german  polish

zoeken op de site

Onze sponsors

SponsorKliks, gratis sponsoren!

wekelijks de
e-Surruf ontvangen?


Klik dan hier

wil je de
CMV-nieuwsbrief
ontvangen?


Klik dan hier

 

Inloggen

Bestemd voor kaderleden