Dames 3


Teamleden: *)
Claire Rooth
Raphaëla van Onna
Gaby Mol
16 Annebeth Loois
17 Anne Olde Loohuis
25 Kirsten van Deursen (A)
28 Nathalie van der Zwan
34 Martine de Wit
35 Tara van Honschoten
52 Stephanie Schijvens
68 Jorna Blokland
94 Joni van Deursen
Meetrainers:
33 Jelena Vaskovic
trainer/coach: Martin Buis
trainingstijd(en): Dinsdag 21:15-23:00 - Gaslaan (samen met DS 5)
Woensdag 19:30-21:15 - Houtrust
klasse: 1e Klasse E
wedstrijdschema:volleybal.nl
zaaldienst: Zaterdag 8 december 2018 12:30, 14:30
fotoalbum: klik hier
*) Deze lijst bevat uitsluitend de personen die officieel bij Kalinko (en de Nevobo) staan ingeschreven.
(dit geldt ook voor trainers en coaches)

Bekerprogramma Dames 3

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats

Competitieprogramma Dames 3

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
23-11-201819:00   Kalinko DS 3 - Gemini-Kangeroes DS 1Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
07-12-201821:15   Aspasia DS 1 - Kalinko DS 3De Ridderhof, Arie Hogenespad 12396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
14-12-201819:00   Kalinko DS 3 - Kratos '08 DS 2Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
11-01-201920:30   VCS DS 1 - Kalinko DS 3De Korf, Sportdreef 82171KM SASSENHEIM
18-01-201919:00   Kalinko DS 3 - RVV DS 1Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
25-01-201919:30   SKC DS 2 - Kalinko DS 3Universitair SC, Einsteinweg 62333CC LEIDEN
01-02-201919:30   Timios DS 2 - Kalinko DS 3De Plataan, Snijdelwijklaan 22771SX BOSKOOP
08-02-201919:00   Kalinko DS 3 - VollinGo DS 3Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
16-02-201914:00   GSC Haaglanden DS 3 - Kalinko DS 3De Fluit, Fluitpolderplein 12262ED LEIDSCHENDAM
08-03-201919:00   Kalinko DS 3 - Punch DS 1Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
16-03-201913:00   Gemini-Kangeroes DS 1 - Kalinko DS 3De Vliethorst, Burg van der Haarplein 92251CT VOORSCHOTEN
22-03-201919:00   Kalinko DS 3 - Aspasia DS 1Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
05-04-201919:30   Kratos '08 DS 2 - Kalinko DS 3Tanthof, Henk van Riessenlaan 52626AB DELFT
12-04-201919:00   Kalinko DS 3 - Leython DC DS 4Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE

Stand Dames 3 (1e Klasse E)

TeamWedstrijdenPunten
1. Kalinko DS 3832
2. VCS DS 1726
3. Gemini-Kangeroes DS 1624
4. Kratos '08 DS 2724
5. Timios DS 2724
6. SKC DS 2822
7. RVV DS 1821
8. Leython DC DS 4917
9. VollinGo DS 3711
10. Aspasia DS 179
11. Punch DS 188
12. GSC Haaglanden DS 387

Uitslagen Dames 3

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
16-11-201821:45  Punch DS 1 - Kalinko DS 30-47-25, 18-25, 21-25, 17-25
09-11-201819:00  Kalinko DS 3 - GSC Haaglanden DS 33-125-19, 23-25, 25-15, 25-14
03-11-201816:30  VollinGo DS 3 - Kalinko DS 30-424-26, 12-25, 15-25, 16-25
19-10-201819:00  Kalinko DS 3 - Timios DS 23-220-25, 21-25, 25-16, 25-21, 15-8
17-10-201819:45  Kalinko DS 3 - Gemini-Kangeroes DS 11-315-25, 21-25, 25-17, 23-25
12-10-201819:00  Kalinko DS 3 - SKC DS 24-025-23, 25-21, 25-17, 25-22
06-10-201815:00  RVV DS 1 - Kalinko DS 31-321-25, 17-25, 25-16, 23-25
28-09-201819:00  Kalinko DS 3 - VCS DS 12-325-19, 17-25, 19-25, 26-24, 9-15
21-09-201819:30  Leython DC DS 4 - Kalinko DS 31-314-25, 26-24, 18-25, 19-25

zoeken op de site

SponsorKliks, gratis sponsoren!

wekelijks de
e-Surruf ontvangen?


Klik dan hier

 

Inloggen

Bestemd voor kaderleden