Dames 4


Teamleden: *)
Kim Medema
Sonja Perik
Judith Aiss
Nora Zandbergen
Michelle Degenaars
Nadine Brinkhuis
Saskia Steysiger
Violette Kamper
10 Monique Lourens (A)
11 Lieke de Jong
trainer/coach: Lody Zandbergen
trainingstijd(en): Maandag 21:00-23:00 - Gaslaan
klasse: 1e Klasse F
wedstrijdschema:volleybal.nl
zaaldienst: Zaterdag 17 november 2018 16:30
*) Deze lijst bevat uitsluitend de personen die officieel bij Kalinko (en de Nevobo) staan ingeschreven.
(dit geldt ook voor trainers en coaches)

Competitieprogramma Dames 4

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
28-09-201820:45   Kalinko DS 4 - Zovoc DS 3Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
05-10-201819:30   RVV DS 2 - Kalinko DS 4Boorsmazaal, Zwanenburgstraat 612225DZ KATWIJK ZH
12-10-201820:45   Kalinko DS 4 - Timios DS 1Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
19-10-201819:00   Kalinko DS 4 - Punch DS 2Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
02-11-201819:30   Inter Rijswijk DS 3 - Kalinko DS 4Marimbahal, Waldhoornplein 12287EH RIJSWIJK ZH
09-11-201820:45   Kalinko DS 4 - DOS DS 2Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
16-11-201819:15   VTC Woerden DS 3 - Kalinko DS 4Thijs van der Polshal, Jozef Israelslaan 583443CT WOERDEN
23-11-201820:45   Kalinko DS 4 - Jupiter DS 1Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
30-11-201820:45   Kalinko DS 4 - VollinGo DS 4Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
07-12-201821:30   Kratos '08 DS 3 - Kalinko DS 4Tanthof, Henk van Riessenlaan 52626AB DELFT
12-12-201820:15   VVV Delta DS 1 - Kalinko DS 4De Hoornbloem, Koningin Julianaplein 1 32635HD DEN HOORN ZH
12-01-201915:30   Zovoc DS 3 - Kalinko DS 4Noord-Westerhal, Buytenparklaan 62717AX ZOETERMEER
18-01-201920:45   Kalinko DS 4 - RVV DS 2Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
26-01-201916:30   Timios DS 1 - Kalinko DS 4Groenswaard, Wingerd 22742SK WADDINXVEEN
08-02-201920:45   Kalinko DS 4 - Inter Rijswijk DS 3Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
13-02-201920:45   DOS DS 2 - Kalinko DS 4De Meent, Weideveld 82871WH SCHOONHOVEN
08-03-201920:45   Kalinko DS 4 - VTC Woerden DS 3Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
16-03-201917:00   Jupiter DS 1 - Kalinko DS 4De Noort Syde, Touwslag 13421JH OUDEWATER
22-03-201920:45   Kalinko DS 4 - Kratos '08 DS 3Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
30-03-201916:00   Punch DS 2 - Kalinko DS 4TU-Sportcentrum, Mekelweg 82628CD DELFT
06-04-201914:30   VollinGo DS 4 - Kalinko DS 4De Zebra, Goverwellesingel 102807DZ GOUDA
12-04-201920:45   Kalinko DS 4 - VVV Delta DS 1Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE

Stand Dames 4 (1e Klasse F)

TeamWedstrijdenPunten
1. DOS DS 215
2. VTC Woerden DS 315
3. VollinGo DS 414
4. Punch DS 214
5. Timios DS 113
6. Zovoc DS 312
7. RVV DS 211
8. Inter Rijswijk DS 311
9. VVV Delta DS 100
10. Kalinko DS 400
11. Jupiter DS 110
12. Kratos '08 DS 310

Uitslagen Dames 4

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden

zoeken op de site


SponsorKliks, gratis sponsoren!

wekelijks de
e-Surruf ontvangen?


Klik dan hier

 

Inloggen

Bestemd voor kaderleden