Dames 5

Voorlopige teamindeling DS 5

Trainer(s): Rob Bakker
Trainingstijd(en):Dinsdag 21:15-23:00 Gaslaan (samen met DS 3)
Woensdag 19:30-21:15 Houtrust
Klasse: 2e Klasse J
Concept poule: zie volleybal.nl

16 Fleur Pronk
29 Luna de Wit
37 Linda Swets
38 Judith Jessurun Lobo
39 Anneloes de Beer
45 Jody van Diemen
53 Kasja Kortekaas
56 Amy Nijst
68 Jorna Blokland
92 Chrissie Tasma
 Katarzyna Hupka
 Mathilde Polak

CONCEPT Wedstrijdprogramma Dames 5

Let op: onderstaand programma is een concept en kan tot 1 september nog drastisch veranderd worden door het wedstrijdsecretariaat, de tegenstander of de Nevobo.
Heeft jullie team zelf moeite met een bepaalde datum, neem dan contact op met het wedstrijdsecretariaat. (meer info hier)

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
21-09-201819:00   Kalinko DS 5 - Velo DS 2Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
28-09-201819:00   Kalinko DS 5 - DEO DS 1Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
05-10-201819:30   Punch DS 4 - Kalinko DS 5TU-Sportcentrum, Mekelweg 82628CD DELFT
12-10-201819:00   Kalinko DS 5 - GSC Haaglanden DS 4Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
19-10-201819:30   Inter Rijswijk DS 4 - Kalinko DS 5Marimbahal, Waldhoornplein 12287EH RIJSWIJK ZH
02-11-201819:00   Kalinko DS 5 - Zovoc DS 4Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
09-11-201819:30   PQV Pijl Solutions DS 1 - Kalinko DS 5SC Vreeloo, Veilingweg 162678LN DE LIER
16-11-201819:00   Kalinko DS 5 - SKC DS 4Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
23-11-201821:00   VCO DS 1 - Kalinko DS 5De Cuyl, de Voscuyl 362341BJ OEGSTGEEST
07-12-201819:00   Kalinko DS 5 - Waterlanders DS 3Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
14-12-201819:30   Kratos '08 DS 4 - Kalinko DS 5Tanthof, Henk van Riessenlaan 52626AB DELFT
11-01-201921:30   DEO DS 1 - Kalinko DS 5Jan Janssenhal, Sportparkweg 342631GA NOOTDORP
18-01-201919:00   Kalinko DS 5 - Punch DS 4Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
01-02-201919:00   Kalinko DS 5 - Inter Rijswijk DS 4Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
09-02-201919:30   Zovoc DS 4 - Kalinko DS 5Noord-Westerhal, Buytenparklaan 62717AX ZOETERMEER
15-02-201919:00   Kalinko DS 5 - PQV Pijl Solutions DS 1Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
21-02-201921:00   GSC Haaglanden DS 4 - Kalinko DS 5Essesteyn, Elzendreef 202272EB VOORBURG
08-03-201919:30   SKC DS 4 - Kalinko DS 5Universitair SC, Einsteinweg 62333CC LEIDEN
15-03-201919:00   Kalinko DS 5 - VCO DS 1Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
22-03-201920:45   Waterlanders DS 3 - Kalinko DS 5De Steupel, Maarten Freeke Wije 22421TP NIEUWKOOP
05-04-201919:00   Kalinko DS 5 - Kratos '08 DS 4Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
12-04-201921:15   Velo DS 2 - Kalinko DS 5Velo-hal, Noordweg 262291EE WATERINGEN

Stand Dames 5 (2e Klasse J)

TeamWedstrijdenPunten
0. PQV Pijl Solutions DS 100
0. Zovoc DS 400
0. Inter Rijswijk DS 400
0. Punch DS 400
0. Kalinko DS 500
0. Velo DS 200
0. Kratos '08 DS 400
0. Waterlanders DS 300
0. VCO DS 100
0. SKC DS 400
0. DEO DS 100
0. GSC Haaglanden DS 400

zoeken op de site


SponsorKliks, gratis sponsoren!

wekelijks de
e-Surruf ontvangen?


Klik dan hier

 

Inloggen

Bestemd voor kaderleden