Trainer(s): Ard Pronk
Coach: Ard Pronk
Trainingstijd(en):Woensdag 19:30-21:15 Houtrust
klasse: 1e Klasse G
wedstrijdschema:volleybal.nl
Spelers:16 Fleur P
18 Daphne B
29 Laura van den B
29 Luna de W
37 Linda S
38 Judith J
41 Josine R
45 Jody van D
53 Kasja K
56 Amy N
92 Chrissie T
NieuwLiselotte O

Poule-indeling (1e Klasse G)

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
Kratos '08 DS 2000000
Inter Rijswijk DS 3000000
Sovicos DS 1000000
VVV Delta DS 2000000
Kalinko DS 5000000
Kalinko DS 3000000
VOLEVO DS 3000000
Zovoc DS 2000000
SKC DS 3000000
Punch DS 1000000

Competitieprogramma

Let op: onderstaand programma is een concept en kan tot 1 september nog drastisch veranderd worden door het wedstrijdsecretariaat, de tegenstander of de Nevobo.
Heeft jullie team zelf moeite met een bepaalde datum, neem dan contact op met het wedstrijdsecretariaat. (meer info hier)

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
17-09-202119:00 uurKalinko DS 5-Kalinko DS 3 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
08-10-202120:45 uurKalinko DS 5-Sovicos DS 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
15-10-202119:30 uurInter Rijswijk DS 3-Kalinko DS 5 De Altis Rijswijk ZH
23-10-202113:30 uurVVV Delta DS 2-Kalinko DS 5 Kerkpolder Delft
05-11-202121:30 uurKratos '08 DS 2-Kalinko DS 5 Tanthof Delft
12-11-202120:45 uurKalinko DS 5-Punch DS 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
26-11-202120:45 uurKalinko DS 5-Zovoc DS 2 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
11-12-202118:00 uurVOLEVO DS 3-Kalinko DS 5 De Fluit Leidschendam
21-01-202220:45 uurKalinko DS 5-VVV Delta DS 2 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
28-01-202221:30 uurSovicos DS 1-Kalinko DS 5 Steenwijklaan 's-Gravenhage
04-02-202220:45 uurKalinko DS 5-Inter Rijswijk DS 3 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
11-02-202219:00 uurKalinko DS 3-Kalinko DS 5 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
18-02-202220:45 uurKalinko DS 5-Kratos '08 DS 2 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
05-03-202211:00 uurSKC DS 3-Kalinko DS 5 Universitair SC Leiden
11-03-202221:30 uurPunch DS 1-Kalinko DS 5 TU-Sportcentrum Delft
18-03-202220:45 uurKalinko DS 5-SKC DS 3 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
26-03-202214:00 uurZovoc DS 2-Kalinko DS 5 De Limiet Zoetermeer
01-04-202220:45 uurKalinko DS 5-VOLEVO DS 3 Houtrust sporthal 's-Gravenhage