Dames 6


Teamleden *):
24 Martje van Wijk
32 Anouk van Toor
45 Natasha Koning
51 Aletta Eikelboom
57 Silvia van der Pol
58 Judith Hof
60 Chantal Zanoni (A)
63 Anneke de Jonge
76 Jill Boot
76 Jessica Kuyt
82 Jacomien de Jong
trainer/coach: Rob Bakker
trainingstijd(en): Dinsdag 19:30-21:00 - Gaslaan
klasse: 2e Klasse J
wedstrijdschema:volleybal.nl
zaaldienst: Zaterdag 30 november 2019 12.30, 14.30
Vrijdag 7 februari 2020 tijd volgt later
*) Deze lijst bevat uitsluitend de personen die officieel bij Kalinko (en de Nevobo) staan ingeschreven.
(dit geldt ook voor trainers en coaches)

Competitieprogramma Dames 6

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
26-10-201915:15   SKC DS 3 - Kalinko DS 6Universitair SC, Einsteinweg 62333CC LEIDEN
01-11-201920:45   Kalinko DS 6 - Punch DS 4Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
08-11-201920:45   Kalinko DS 6 - Aspasia DS 1Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
22-11-201921:30   Inter Rijswijk DS 5 - Kalinko DS 6Marimbahal, Waldhoornplein 12287EH RIJSWIJK ZH
29-11-201920:45   Kalinko DS 6 - VVV Delta DS 2Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
06-12-201920:45   Kalinko DS 6 - Inter Rijswijk DS 5Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
13-12-201920:45   Kalinko DS 6 - Sovicos DS 3Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
10-01-202019:30   PQV Pijl Solutions DS 1 - Kalinko DS 6SC Vreeloo, Veilingweg 162678LN DE LIER
17-01-202020:45   Kalinko DS 6 - Velo/Volevo DS 3Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
24-01-202021:30   Leython DC DS 5 - Kalinko DS 6De Bloemerd, Bloemerd 1 A2353BZ LEIDERDORP
31-01-202020:45   Kalinko DS 6 - Kratos '08 DS 4Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
08-02-202014:30   Kalinko DS 6 - PQV Pijl Solutions DS 1Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
14-02-202021:30   Punch DS 4 - Kalinko DS 6TU-Sportcentrum, Mekelweg 82628CD DELFT
06-03-202019:30   Aspasia DS 1 - Kalinko DS 6De Ridderhof, Arie Hogenespad 12396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
13-03-202020:45   Kalinko DS 6 - SKC DS 3Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
20-03-202021:30   VVV Delta DS 2 - Kalinko DS 6Kerkpolder, Kerkpolderweg 142625EB DELFT
03-04-202019:30   Sovicos DS 3 - Kalinko DS 6Steenwijklaan, Steenwijklaan 162541RL 'S-GRAVENHAGE
09-04-202021:30   VOLEVO DS 5 - Kalinko DS 6De Fluit, Fluitpolderplein 12262ED LEIDSCHENDAM
17-04-202020:45   Kalinko DS 6 - VOLEVO DS 5Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE

Stand Dames 6 (2e Klasse J)

TeamWedstrijdenPunten
1. Aspasia DS 1420
2. VVV Delta DS 2419
3. SKC DS 3417
4. Punch DS 4413
5. Kalinko DS 6311
6. VOLEVO DS 539
7. Inter Rijswijk DS 558
8. Kratos '08 DS 457
9. Leython DC DS 535
10. Velo/Volevo DS 345
11. PQV Pijl Solutions DS 144
12. Sovicos DS 352

Uitslagen Dames 6

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
18-10-201921:30  Kratos '08 DS 4 - Kalinko DS 63-225-17, 21-25, 25-22, 12-25, 15-7
11-10-201920:45  Kalinko DS 6 - Leython DC DS 54-025-20, 27-25, 25-19, 25-18
07-10-201921:15  Velo/Volevo DS 3 - Kalinko DS 61-321-25, 25-23, 23-25, 13-25

dutch  german  polish

zoeken op de site

Onze sponsors

SponsorKliks, gratis sponsoren!

wekelijks de
e-Surruf ontvangen?


Klik dan hier

wil je de
CMV-nieuwsbrief
ontvangen?


Klik dan hier

 

Inloggen

Bestemd voor kaderleden