Dames 6

Voorlopige teamindeling DS 6

Trainer(s): John Mol
Trainingstijd(en):Woensdag 19:30-21:15 Houtrust
Klasse: 2e Klasse K
Concept poule: zie volleybal.nl

28 Donee Raab
32 Destina Aydin
32 Sanne de Kroes
35 Eléne Pacuk
49 Mirjam Breebaart
51 Aletta Eikelboom
60 Chantal Zanoni
62 Lisa Dalhuijsen
63 Anneke de Jonge
82 Jacomien de Jong
91 Sophie Ephraim

CONCEPT Wedstrijdprogramma Dames 6

Let op: onderstaand programma is een concept en kan tot 1 september nog drastisch veranderd worden door het wedstrijdsecretariaat, de tegenstander of de Nevobo.
Heeft jullie team zelf moeite met een bepaalde datum, neem dan contact op met het wedstrijdsecretariaat. (meer info hier)

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
21-09-201820:45   Kalinko DS 6 - Velo DS 3Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
28-09-201820:45   Kalinko DS 6 - GSC Haaglanden DS 5Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
06-10-201816:15   ZVH DS 3 - Kalinko DS 6Swanla, Burg Klinkhamerweg 862761BJ ZEVENHUIZEN ZH
12-10-201820:45   Kalinko DS 6 - Thor DS 3Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
26-10-201819:30   Punch DS 3 - Kalinko DS 6TU-Sportcentrum, Mekelweg 82628CD DELFT
02-11-201820:45   Kalinko DS 6 - UFO DS 1Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
09-11-201819:30   Kratos '08 DS 5 - Kalinko DS 6Tanthof, Henk van Riessenlaan 52626AB DELFT
16-11-201820:45   Kalinko DS 6 - Zovoc DS 5Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
23-11-201819:30   Sovicos DS 2 - Kalinko DS 6Steenwijklaan, Steenwijklaan 162541RL 'S-GRAVENHAGE
07-12-201820:45   Kalinko DS 6 - VCH DS 1Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
15-12-201816:30   VollinGo DS 5 - Kalinko DS 6De Zebra, Goverwellesingel 102807DZ GOUDA
10-01-201919:30   GSC Haaglanden DS 5 - Kalinko DS 6Essesteyn, Elzendreef 202272EB VOORBURG
18-01-201920:45   Kalinko DS 6 - ZVH DS 3Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
01-02-201920:45   Kalinko DS 6 - Punch DS 3Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
08-02-201919:30   UFO DS 1 - Kalinko DS 6De Hofstede, Hofsingel 933155AL MAASLAND
15-02-201920:45   Kalinko DS 6 - Kratos '08 DS 5Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
09-03-201917:30   Zovoc DS 5 - Kalinko DS 6Noord-Westerhal, Buytenparklaan 62717AX ZOETERMEER
15-03-201920:45   Kalinko DS 6 - Sovicos DS 2Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
21-03-201920:00   VCH DS 1 - Kalinko DS 6Concordia, Concordiaplein 12851VV HAASTRECHT
30-03-201917:30   Thor DS 3 - Kalinko DS 6De Waard, Meidoornstraat 72861VJ BERGAMBACHT
05-04-201920:45   Kalinko DS 6 - VollinGo DS 5Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
12-04-201921:15   Velo DS 3 - Kalinko DS 6Velo-hal, Noordweg 262291EE WATERINGEN

Stand Dames 6 (2e Klasse K)

TeamWedstrijdenPunten
0. Kratos '08 DS 500
0. UFO DS 100
0. Punch DS 300
0. Thor DS 300
0. ZVH DS 300
0. Kalinko DS 600
0. Velo DS 300
0. VollinGo DS 500
0. VCH DS 100
0. Sovicos DS 200
0. Zovoc DS 500
0. GSC Haaglanden DS 500

zoeken op de site


SponsorKliks, gratis sponsoren!

wekelijks de
e-Surruf ontvangen?


Klik dan hier

 

Inloggen

Bestemd voor kaderleden