Dames 7


Teamleden (CONCEPT):
25 Nicolette Arenz
28 Monique Bergmans
32 Sanne de Kroes
40 Jessica Lont
44 Mirthe Veelenturf
54 Eugenie Kops
64 Tjitske van der Brugge
74 Nina Bohm
84 Hanne de Haas
95 Mariska Neefjes
Trainer(s): Davidee Gatti
trainingstijd(en): Maandag 19:30-21:00 - Gaslaan
klasse: 3e Klasse N
wedstrijdschema:volleybal.nl

CONCEPT Competitieprogramma Dames 7

Let op: onderstaand programma is een concept en kan tot 1 september nog drastisch veranderd worden door het wedstrijdsecretariaat, de tegenstander of de Nevobo.
Heeft jullie team zelf moeite met een bepaalde datum, neem dan contact op met het wedstrijdsecretariaat. (meer info hier)

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
20-09-201920:45   Kalinko DS 7 - SKC DS 9Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
27-09-201919:00   Kalinko DS 7 - VCO DS 2Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
04-10-201919:00   Kalinko DS 7 - Aspasia DS 3Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
11-10-201921:30   SKC DS 5 - Kalinko DS 7Universitair SC, Einsteinweg 62333CC LEIDEN
18-10-201919:00   Kalinko DS 7 - Leython DC DS 6Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
25-10-201921:30   GGV DS 2 - Kalinko DS 7Vijf Meihal, Boshuizerlaan 32321SG LEIDEN
08-11-201919:00   Kalinko DS 7 - VCS DS 3Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
14-11-201919:30   In Up Go DS 1 - Kalinko DS 7De Tweesprong, Lucas van Leydenlaan 22371RW ROELOFARENDSVEEN
22-11-201919:00   Kalinko DS 7 - Waterlanders DS 3Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
29-11-201921:00   VCO DS 2 - Kalinko DS 7De Cuyl, de Voscuyl 362341BJ OEGSTGEEST
13-12-201919:15   Setumup DS 2 - Kalinko DS 7Het Spant, Larikslaan 202451BV LEIMUIDEN
10-01-202019:00   Kalinko DS 7 - GGV DS 2Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
17-01-202021:00   Aspasia DS 3 - Kalinko DS 7De Ridderhof, Arie Hogenespad 12396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
24-01-202019:00   Kalinko DS 7 - SKC DS 5Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
31-01-202019:30   Leython DC DS 6 - Kalinko DS 7De Bloemerd, Bloemerd 1 A2353BZ LEIDERDORP
05-03-202021:00   VCS DS 3 - Kalinko DS 7Wasbeek, Van Alkemadelaan 122171DH SASSENHEIM
13-03-202019:00   Kalinko DS 7 - In Up Go DS 1Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
27-03-202019:30   SKC DS 9 - Kalinko DS 7Universitair SC, Einsteinweg 62333CC LEIDEN
03-04-202019:00   Kalinko DS 7 - Setumup DS 2Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
17-04-202020:45   Waterlanders DS 3 - Kalinko DS 7De Steupel, Maarten Freeke Wije 22421TP NIEUWKOOP

Stand Dames 7 (3e Klasse N)

TeamWedstrijdenPunten
0. SKC DS 900
0. VCO DS 200
0. Kalinko DS 700
0. VCS DS 300
0. Leython DC DS 600
0. SKC DS 500
0. Aspasia DS 300
0. GGV DS 200
0. Waterlanders DS 300
0. Setumup DS 200
0. In Up Go DS 100

dutch  german  polish

zoeken op de site

Onze sponsors

SponsorKliks, gratis sponsoren!

wekelijks de
e-Surruf ontvangen?


Klik dan hier

wil je de
CMV-nieuwsbrief
ontvangen?


Klik dan hier

 

Inloggen

Bestemd voor kaderleden