Trainer(s): Dames 3
Coach: Dames 3
Trainingstijd(en):Woensdag 21:15-23:00 Houtrust
klasse: 3e Klasse O
wedstrijdschema:volleybal.nl
Spelers:15 Maaike C
38 Benthe van R
40 Jessica L
41 
42 Fleur G
54 Eugenie K
66 Marit B
95 Mariska N
97 Elvira G
98 Dimitra Z
150 Suzanne V

Poule-indeling (3e Klasse O)

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
PQV Westland DS 3000000
Velo DS 2000000
VOLEVO DS 10000000
Sovicos DS 5000000
Kratos '08 DS 7000000
Kalinko DS 7000000
Punch DS 6000000
VVV Delta DS 6000000
Zovoc DS 7000000
Netwerk DS 2000000
Kratos '08 DS 6000000
Monza DS 2000000

Competitieprogramma

Let op: onderstaand programma is een concept en kan tot 1 september nog drastisch veranderd worden door het wedstrijdsecretariaat, de tegenstander of de Nevobo.
Heeft jullie team zelf moeite met een bepaalde datum, neem dan contact op met het wedstrijdsecretariaat. (meer info hier)

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
17-09-202120:45 uurKalinko DS 7-Punch DS 6 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
01-10-202119:30 uurKratos '08 DS 7-Kalinko DS 7 Tanthof Delft
08-10-202120:45 uurKalinko DS 7-Sovicos DS 5 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
14-10-202119:30 uurVOLEVO DS 10-Kalinko DS 7 De Fluit Leidschendam
29-10-202120:45 uurKalinko DS 7-Velo DS 2 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
05-11-202119:30 uurPQV Westland DS 3-Kalinko DS 7 SC Vreeloo De Lier
12-11-202120:45 uurKalinko DS 7-Netwerk DS 2 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
19-11-202119:30 uurMonza DS 2-Kalinko DS 7 De Wielepet Monster
26-11-202120:45 uurKalinko DS 7-Zovoc DS 7 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
03-12-202120:45 uurKalinko DS 7-Kratos '08 DS 6 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
10-12-202121:30 uurVVV Delta DS 6-Kalinko DS 7 Kerkpolder Delft
14-01-202219:30 uurKratos '08 DS 6-Kalinko DS 7 Tanthof Delft
21-01-202220:45 uurKalinko DS 7-Kratos '08 DS 7 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
28-01-202219:30 uurSovicos DS 5-Kalinko DS 7 Steenwijklaan 's-Gravenhage
04-02-202220:45 uurKalinko DS 7-VOLEVO DS 10 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
12-02-202218:00 uurVelo DS 2-Kalinko DS 7 Velo-hal Wateringen
18-02-202220:45 uurKalinko DS 7-PQV Westland DS 3 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
11-03-202221:00 uurNetwerk DS 2-Kalinko DS 7 Viergang Pijnacker
18-03-202220:45 uurKalinko DS 7-Monza DS 2 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
26-03-202220:00 uurZovoc DS 7-Kalinko DS 7 De Limiet Zoetermeer
01-04-202219:00 uurKalinko DS 7-VVV Delta DS 6 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
09-04-202214:00 uurPunch DS 6-Kalinko DS 7 TU-Sportcentrum Delft