Dames 8

Voorlopige teamindeling DS 8

Trainer(s): Nidal Al Qaq
Trainingstijd(en):Woensdag 21:15-23:00 Houtrust
Klasse: 3e Klasse N
Concept poule: zie volleybal.nl

26 Maartje Popping
27 Charlotte Smith
34 Marell Tulk
45 Natasha Koning
63 Emma Abels
70 Danique Verlaek
76 Maaike Visser
91 Denise Kabelaar
99 Tessa van Stiphout

CONCEPT Wedstrijdprogramma Dames 8

Let op: onderstaand programma is een concept en kan tot 1 september nog drastisch veranderd worden door het wedstrijdsecretariaat, de tegenstander of de Nevobo.
Heeft jullie team zelf moeite met een bepaalde datum, neem dan contact op met het wedstrijdsecretariaat. (meer info hier)

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
21-09-201819:00   Kalinko DS 8 - Waterlanders DS 5Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
28-09-201819:30   Leython DC DS 6 - Kalinko DS 8De Bloemerd, Bloemerd 1 A2353BZ LEIDERDORP
05-10-201819:00   Kalinko DS 8 - VCS DS 4Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
13-10-201813:00   SKC DS 6 - Kalinko DS 8Universitair SC, Einsteinweg 62333CC LEIDEN
19-10-201819:00   Kalinko DS 8 - Gemini-Kangeroes DS 2Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
02-11-201821:30   SKC DS 7 - Kalinko DS 8Universitair SC, Einsteinweg 62333CC LEIDEN
16-11-201819:00   Kalinko DS 8 - VCS DS 3Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
23-11-201819:30   Liusna DS 1 - Kalinko DS 8De Waterkanten, Sportlaan 212161VA LISSE
01-12-201813:00   GGV DS 2 - Kalinko DS 8De Vliethorst, Burg van der Haarplein 92251CT VOORSCHOTEN
13-12-201819:30   In Up Go DS 2 - Kalinko DS 8De Tweesprong, Lucas van Leydenlaan 22371RW ROELOFARENDSVEEN
11-01-201919:00   Kalinko DS 8 - Leython DC DS 6Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
18-01-201920:30   VCS DS 4 - Kalinko DS 8De Korf, Sportdreef 82171KM SASSENHEIM
25-01-201919:00   Kalinko DS 8 - SKC DS 6Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
02-02-201915:30   Gemini-Kangeroes DS 2 - Kalinko DS 8De Vliethorst, Burg van der Haarplein 92251CT VOORSCHOTEN
08-02-201919:00   Kalinko DS 8 - SKC DS 7Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
15-02-201919:00   Kalinko DS 8 - GGV DS 2Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
28-02-201921:00   VCS DS 3 - Kalinko DS 8Wasbeek, Van Alkemadelaan 122171DH SASSENHEIM
15-03-201919:00   Kalinko DS 8 - Liusna DS 1Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
05-04-201919:00   Kalinko DS 8 - In Up Go DS 2Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
12-04-201920:45   Waterlanders DS 5 - Kalinko DS 8De Steupel, Maarten Freeke Wije 22421TP NIEUWKOOP

Stand Dames 8 (3e Klasse N)

TeamWedstrijdenPunten
0. Liusna DS 100
0. VCS DS 300
0. GGV DS 200
0. Kalinko DS 800
0. Gemini-Kangeroes DS 200
0. SKC DS 600
0. VCS DS 400
0. Leython DC DS 600
0. Waterlanders DS 500
0. In Up Go DS 200
0. SKC DS 700

zoeken op de site


SponsorKliks, gratis sponsoren!

wekelijks de
e-Surruf ontvangen?


Klik dan hier

 

Inloggen

Bestemd voor kaderleden