Dames 8


Teamleden: *)
26 Maartje Popping
27 Charlotte Smith
34 Marell Tulk
45 Natasha Koning
63 Emma Abels
70 Danique Verlaek
91 Denise Kabelaar
trainer/coach: Nidal Al QaQ
trainingstijd(en): Woensdag 21:15-23:00 - Houtrust
klasse: 3e Klasse N
wedstrijdschema:volleybal.nl
zaaldienst: Zaterdag 24 november 2018 12:30, 14:30, 16:30
fotoalbum: klik hier
*) Deze lijst bevat uitsluitend de personen die officieel bij Kalinko (en de Nevobo) staan ingeschreven.
(dit geldt ook voor trainers en coaches)

Competitieprogramma Dames 8

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
03-11-201813:00   SKC DS 7 - Kalinko DS 8Universitair SC, Einsteinweg 62333CC LEIDEN
16-11-201820:45   Kalinko DS 8 - VCS DS 3Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
23-11-201819:30   Liusna DS 1 - Kalinko DS 8De Waterkanten, Sportlaan 212161VA LISSE
01-12-201813:00   GGV DS 2 - Kalinko DS 8De Vliethorst, Burg van der Haarplein 92251CT VOORSCHOTEN
07-12-201820:45   Kalinko DS 8 - GGV DS 2Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
13-12-201819:30   In Up Go DS 2 - Kalinko DS 8De Tweesprong, Lucas van Leydenlaan 22371RW ROELOFARENDSVEEN
11-01-201920:45   Kalinko DS 8 - Leython DC DS 6Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
17-01-201919:15   VCS DS 4 - Kalinko DS 8Wasbeek, Van Alkemadelaan 122171DH SASSENHEIM
25-01-201920:45   Kalinko DS 8 - SKC DS 6Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
02-02-201915:30   Gemini-Kangeroes DS 2 - Kalinko DS 8De Vliethorst, Burg van der Haarplein 92251CT VOORSCHOTEN
08-02-201920:45   Kalinko DS 8 - SKC DS 7Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
22-02-201920:45   Kalinko DS 8 - Liusna DS 1Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
28-02-201921:00   VCS DS 3 - Kalinko DS 8Wasbeek, Van Alkemadelaan 122171DH SASSENHEIM
05-04-201920:45   Kalinko DS 8 - In Up Go DS 2Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
12-04-201920:45   Waterlanders DS 5 - Kalinko DS 8De Steupel, Maarten Freeke Wije 22421TP NIEUWKOOP

Stand Dames 8 (3e Klasse N)

TeamWedstrijdenPunten
1. VCS DS 3418
2. Gemini-Kangeroes DS 2416
3. GGV DS 2415
4. Liusna DS 1210
4. VCS DS 4515
5. Kalinko DS 8510
5. Leython DC DS 635
6. In Up Go DS 234
7. SKC DS 644
7. SKC DS 723
8. Waterlanders DS 540

Uitslagen Dames 8

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
19-10-201820:45  Kalinko DS 8 - Gemini-Kangeroes DS 21-312-25, 15-25, 18-25, 25-21
13-10-201813:00  SKC DS 6 - Kalinko DS 82-325-21, 25-27, 23-25, 25-23, 12-15
05-10-201820:45  Kalinko DS 8 - VCS DS 40-422-25, 22-25, 21-25, 18-25
28-09-201819:30  Leython DC DS 6 - Kalinko DS 83-117-25, 25-22, 25-21, 25-14
21-09-201820:45  Kalinko DS 8 - Waterlanders DS 54-026-24, 25-10, 25-14, 26-24

zoeken op de site

SponsorKliks, gratis sponsoren!

wekelijks de
e-Surruf ontvangen?


Klik dan hier

 

Inloggen

Bestemd voor kaderleden