Dames 9


Teamleden: *)
32 Sanne de Kroes
40 Jessica Lont
43 Chiara Spiessens
44 Mirthe Veelenturf (A)
49 Mirjam Breebaart
54 Eugenie Kops
58 Deborah Aarnink
78 Laura Dijkink
84 Hanne de Haas
trainer/coach: Ralph Slikkerveer
trainingstijd(en): Dinsdag 21:15-23:00 - Gaslaan
klasse: 3e Klasse P
wedstrijdschema:volleybal.nl
zaaldienst: Donderdag 25 oktober 2018 19:30 (bekerwedstrijd MC 1)
Vrijdag 23 november 2018 19:00, 20:45
Zaterdag 15 december 2018 12:30, 14:30
fotoalbum: klik hier
*) Deze lijst bevat uitsluitend de personen die officieel bij Kalinko (en de Nevobo) staan ingeschreven.
(dit geldt ook voor trainers en coaches)

Competitieprogramma Dames 9

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
05-10-201819:00   Kalinko DS 9 - PQV Pijl Solutions DS 2Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
12-10-201819:30   DEO DS 2 - Kalinko DS 9Jan Janssenhal, Sportparkweg 342631GA NOOTDORP
19-10-201821:30   Kratos '08 DS 6 - Kalinko DS 9Tanthof, Henk van Riessenlaan 52626AB DELFT
02-11-201819:00   Kalinko DS 9 - VVV Delta DS 6Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
09-11-201819:30   VVV Delta DS 4 - Kalinko DS 9Kerkpolder, Kerkpolderweg 142625EB DELFT
16-11-201819:00   Kalinko DS 9 - Sovicos DS 4Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
22-11-201821:30   GSC Haaglanden DS 8 - Kalinko DS 9Essesteyn, Elzendreef 202272EB VOORBURG
26-11-201819:30   GSC Haaglanden DS 6 - Kalinko DS 9De Fluit, Fluitpolderplein 12262ED LEIDSCHENDAM
07-12-201819:00   Kalinko DS 9 - Punch DS 8Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
14-12-201821:30   Monza DS 1 - Kalinko DS 9De Wielepet, Heijdseweg 92681VN MONSTER
11-01-201919:00   Kalinko DS 9 - GSC Haaglanden DS 6Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
18-01-201921:15   PQV Pijl Solutions DS 2 - Kalinko DS 9SC Vreeloo, Veilingweg 162678LN DE LIER
25-01-201920:45   Kalinko DS 9 - DEO DS 2Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
01-02-201919:00   Kalinko DS 9 - Kratos '08 DS 6Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
08-02-201919:30   VVV Delta DS 6 - Kalinko DS 9Kerkpolder, Kerkpolderweg 142625EB DELFT
15-02-201920:45   Kalinko DS 9 - VVV Delta DS 4Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
08-03-201919:30   Sovicos DS 4 - Kalinko DS 9Steenwijklaan, Steenwijklaan 162541RL 'S-GRAVENHAGE
15-03-201919:00   Kalinko DS 9 - GSC Haaglanden DS 8Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
23-03-201914:00   Punch DS 8 - Kalinko DS 9TU-Sportcentrum, Mekelweg 82628CD DELFT
05-04-201920:45   Kalinko DS 9 - Monza DS 1Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
13-04-201912:00   Punch DS 5 - Kalinko DS 9TU-Sportcentrum, Mekelweg 82628CD DELFT

Stand Dames 9 (3e Klasse P)

TeamWedstrijdenPunten
1. DEO DS 215
2. VVV Delta DS 415
3. Punch DS 814
4. Kalinko DS 913
5. Punch DS 512
6. VVV Delta DS 611
7. PQV Pijl Solutions DS 200
8. GSC Haaglanden DS 600
9. Kratos '08 DS 600
10. Monza DS 100
11. GSC Haaglanden DS 810
12. Sovicos DS 410

Uitslagen Dames 9

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
21-09-201819:00  Kalinko DS 9 - Punch DS 53-219-25, 25-18, 28-26, 19-25, 15-12

zoeken op de site


SponsorKliks, gratis sponsoren!

wekelijks de
e-Surruf ontvangen?


Klik dan hier

 

Inloggen

Bestemd voor kaderleden