Dames 9


Teamleden: *)
32 Sanne de Kroes
40 Jessica Lont
43 Chiara Spiessens
44 Mirthe Veelenturf (A)
49 Mirjam Breebaart
54 Eugenie Kops
58 Deborah Aarnink
78 Laura Dijkink
84 Hanne de Haas
trainer/coach: Ralph Slikkerveer
trainingstijd(en): Dinsdag 21:15-23:00 - Gaslaan
klasse: 3e Klasse P
wedstrijdschema:volleybal.nl
zaaldienst: Vrijdag 23 november 2018 19:00, 20:45
Zaterdag 15 december 2018 12:30, 14:30
fotoalbum: klik hier
*) Deze lijst bevat uitsluitend de personen die officieel bij Kalinko (en de Nevobo) staan ingeschreven.
(dit geldt ook voor trainers en coaches)

Competitieprogramma Dames 9

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
22-11-201821:30   GSC Haaglanden DS 8 - Kalinko DS 9Essesteyn, Elzendreef 202272EB VOORBURG
26-11-201819:30   GSC Haaglanden DS 6 - Kalinko DS 9De Fluit, Fluitpolderplein 12262ED LEIDSCHENDAM
07-12-201819:00   Kalinko DS 9 - Punch DS 8Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
14-12-201821:30   Monza DS 1 - Kalinko DS 9De Wielepet, Heijdseweg 92681VN MONSTER
11-01-201919:00   Kalinko DS 9 - GSC Haaglanden DS 6Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
18-01-201921:15   PQV Pijl Solutions DS 2 - Kalinko DS 9SC Vreeloo, Veilingweg 162678LN DE LIER
25-01-201920:45   Kalinko DS 9 - DEO DS 2Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
01-02-201919:00   Kalinko DS 9 - Kratos '08 DS 6Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
08-02-201919:30   VVV Delta DS 6 - Kalinko DS 9Kerkpolder, Kerkpolderweg 142625EB DELFT
15-02-201920:45   Kalinko DS 9 - VVV Delta DS 4Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
08-03-201919:30   Sovicos DS 4 - Kalinko DS 9Steenwijklaan, Steenwijklaan 162541RL 'S-GRAVENHAGE
15-03-201919:00   Kalinko DS 9 - GSC Haaglanden DS 8Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
23-03-201914:00   Punch DS 8 - Kalinko DS 9TU-Sportcentrum, Mekelweg 82628CD DELFT
05-04-201920:45   Kalinko DS 9 - Monza DS 1Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
13-04-201912:00   Punch DS 5 - Kalinko DS 9TU-Sportcentrum, Mekelweg 82628CD DELFT

Stand Dames 9 (3e Klasse P)

TeamWedstrijdenPunten
1. Punch DS 5829
2. PQV Pijl Solutions DS 2627
3. Monza DS 1727
4. Kalinko DS 9726
5. DEO DS 2721
6. GSC Haaglanden DS 6518
7. VVV Delta DS 4718
8. Kratos '08 DS 669
9. GSC Haaglanden DS 858
10. Sovicos DS 455
11. Punch DS 865
12. VVV Delta DS 692

Uitslagen Dames 9

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
16-11-201819:00  Kalinko DS 9 - Sovicos DS 44-025-16, 25-16, 25-16, 25-17
09-11-201819:30  VVV Delta DS 4 - Kalinko DS 90-422-25, 22-25, 20-25, 18-25
02-11-201819:00  Kalinko DS 9 - VVV Delta DS 64-025-12, 25-13, 25-9, 25-13
19-10-201821:30  Kratos '08 DS 6 - Kalinko DS 90-426-28, 19-25, 20-25, 15-25
12-10-201819:30  DEO DS 2 - Kalinko DS 94-025-18, 25-18, 25-18, 25-21
05-10-201819:00  Kalinko DS 9 - PQV Pijl Solutions DS 23-222-25, 26-28, 25-19, 25-20, 15-7
21-09-201819:00  Kalinko DS 9 - Punch DS 53-219-25, 25-18, 28-26, 19-25, 15-12

zoeken op de site

SponsorKliks, gratis sponsoren!

wekelijks de
e-Surruf ontvangen?


Klik dan hier

 

Inloggen

Bestemd voor kaderleden