Voorlopige teamindeling Dames

Vetgedrukte personen zijn nog niet officieel bij Kalinko en de Nevobo ingeschreven (kan pas na 1 juli)

Voorlopige teamindeling DS 1

Trainer(s): Christophe George
Assistent-trainer(s): Rogier van Meggelen
Verzorger: Ron van Neijhof
Trainingstijd(en):Maandag 19:30-21:00 Gaslaan (techniektraining)
Dinsdag 19:45-21:45 Houtrust (muv de periode 6-11 t/m 26-3, dan in de Morsestraat)
Donderdag 21:00-23:00 Houtrust
Klasse: Tweede Divisie C
Concept poule: zie volleybal.nl

Angjeny Tolentino
Amy Christoffels
Lisan Cosman
Kirsten Moll
Iris Verheul
Cristal Gregorius
Manijn Woltmeijer
10 Quincy Pronk
23 Lana Lijkendijk
 Sanne van Rijn
 Larissa Masselink
 Suzanne van Heyningen

Voorlopige teamindeling DS 2

Trainer(s): Rogier van Meggelen
Trainingstijd(en):Maandag 21:00-23:00 Gaslaan
Donderdag 19:15-21:00 Houtrust
Klasse: Promotieklasse C
Concept poule: zie volleybal.nl

Michelle van Wijk
Lisanne Vissers
15 Danique Geurst
21 Amber Cosman
21 Julia Raab
23 Lana Lijkendijk
36 Veerle de Koning
40 Mari de Ruiter
42 Marjolein Pronk
80 Sanne Buis
 Kiona Gregorius
 Martha Borkulak
52 Stephanie Schijvens (alleen trainen)

Voorlopige teamindeling DS 3

Trainer(s): Martin Buis
Trainingstijd(en):Dinsdag 21:15-23:00 Gaslaan (samen met DS 5)
Woensdag 19:30-21:15 Houtrust
Klasse: 1e Klasse E
Concept poule: zie volleybal.nl

Claire Rooth
Raphaëla van Onna
Gaby Mol
17 Anne Olde Loohuis
25 Kirsten van Deursen
28 Nathalie van der Zwan
34 Martine de Wit
35 Joni van Deursen
 Tara van Baarle
 Daphne Blankensteijn
33 Jelena Vaskovic (alleen trainen)

Voorlopige teamindeling DS 4

Trainer(s): Lody Zandbergen
Trainingstijd(en):Maandag 21:00-23:00 Gaslaan
Klasse: 1e Klasse F
Concept poule: zie volleybal.nl

Sonja Perik
Judith Aiss
Nora Zandbergen
Michelle Degenaars
Nadine Brinkhuis
Saskia Steysiger
Violette Kamper
10 Monique Lourens
11 Lieke de Jong

Voorlopige teamindeling DS 5

Trainer(s): Rob Bakker
Trainingstijd(en):Dinsdag 21:15-23:00 Gaslaan (samen met DS 3)
Woensdag 19:30-21:15 Houtrust
Klasse: 2e Klasse J
Concept poule: zie volleybal.nl

16 Fleur Pronk
29 Luna de Wit
37 Linda Swets
38 Judith Jessurun Lobo
39 Anneloes de Beer
45 Jody van Diemen
53 Kasja Kortekaas
56 Amy Nijst
68 Jorna Blokland
92 Chrissie Tasma
 Katarzyna Hupka
 Mathilde Polak

Voorlopige teamindeling DS 6

Trainer(s): John Mol
Trainingstijd(en):Woensdag 19:30-21:15 Houtrust
Klasse: 2e Klasse K
Concept poule: zie volleybal.nl

28 Donee Raab
32 Destina Aydin
32 Sanne de Kroes
35 Eléne Pacuk
49 Mirjam Breebaart
51 Aletta Eikelboom
60 Chantal Zanoni
62 Lisa Dalhuijsen
63 Anneke de Jonge
82 Jacomien de Jong
91 Sophie Ephraim

Voorlopige teamindeling DS 7

Trainer(s): John Mol
Trainingstijd(en):Maandag 21:00-23:00 Gaslaan
Klasse: 3e Klasse O
Concept poule: zie volleybal.nl

15 Maaike Couperus
25 Nicolette Arenz
28 Monique Bergmans
30 Janneke Langendonk
 Eveline de Geus
 Annelin Pesman
 Nina Bohm
 Milou Lustermans
 Mirjam van Wingerden

Voorlopige teamindeling DS 8

Trainer(s): Nidal Al Qaq
Trainingstijd(en):Woensdag 21:15-23:00 Houtrust
Klasse: 3e Klasse N
Concept poule: zie volleybal.nl

26 Maartje Popping
27 Charlotte Smith
34 Marell Tulk
45 Natasha Koning
63 Emma Abels
70 Danique Verlaek
76 Maaike Visser
91 Denise Kabelaar
99 Tessa van Stiphout

Voorlopige teamindeling DS 9

Trainer(s): Ralph Slikkerveer
Trainingstijd(en):Dinsdag 21:15-23:00 Gaslaan
Klasse: 3e Klasse P
Concept poule: zie volleybal.nl

13 Harmke Muis
40 Jessica Lont
43 Chiara Spiessens
44 Mirthe Veelenturf
54 Eugenie Kops
58 Deborah Aarnink
84 Hanne de Haas

Voorlopige teamindeling DS 10

Trainer(s): Heren 2
Trainingstijd(en):Woensdag 19:30-21:15 Houtrust
Klasse: 4e Klasse J
Concept poule: zie volleybal.nl

34 Julia Beekink
35 Isabelle Rog
39 Rosa Elzinga
61 Jessica Grootveld
95 Mariska Neefjes
 Gosia Noras
 Eleni Lamprou

zoeken op de site


SponsorKliks, gratis sponsoren!

wekelijks de
e-Surruf ontvangen?


Klik dan hier

 

Inloggen

Bestemd voor kaderleden