Voorlopige teamindeling Dames

Meer info over deze indeling vind je in dit nieuwsbericht van de TC
  • Personen met de letter 'A' voor hun naam wordt verzocht zich officieel aan te melden bij de ledenadministratie Het aanmeldformulier en alle verder info vind je hier.
  • Sta je op deze lijst, terwijl je eigenlijk volgend jaar niet meer wilt volleyballen, stuur dan voor 1 juli een afmelding naar ledenadministratie@kalinko.nl
  • Speelsters die nog niet in het bezit zijn van een rugnummer en een Kalinko-tenue krijgen de informatie hierover binnenkort toegestuurd.

 


Voorlopige teamindeling DS 1
trainer:André van Leeuwen
Trainingstijd(en):Dinsdag 19:30-23:00 Gaslaan
Donderdag 20:30-23:00 Houtrust
Klasse: Tweede Divisie C
Concept poule: zie volleybal.nl

Marit B
Lisan C
Kirsten M
Iris V
Lisa van de G
Sharon V
Rianne van der S
10 Quincy P
11 Sanne van R
12 Larissa M
 Nadine E

Voorlopige teamindeling DS 2
trainer:Arnaud de Jong
trainer:Bart Cramer
Trainingstijd(en):Maandag 20:00-21:30 Gaslaan
Woensdag 21:00-23:00 Houtrust
Klasse: Promotieklasse C
Concept poule: zie volleybal.nl

Aniek de J
10 Lisanne V
15 Leontien van der B
17 Elena C
19 Susanna H
20 Amber C
42 Marjolein P
58 Alexandra Gabriela C
 Joke D
 Luke van de W

Voorlopige teamindeling DS 3
trainer:Lars Daniels
trainer:Martin Buis
Trainingstijd(en):Dinsdag 21:00-23:00 Gaslaan
Woensdag 19:30-21:00 Houtrust
Klasse: 1e Klasse F
Concept poule: zie volleybal.nl

Gaby M
10 Chloe L
15 Danique G
21 Julia R
25 Kirsten van D
36 Veerle de K
47 Jeanna P
61 Daniëlle Al Q
94 Joni van D

Voorlopige teamindeling DS 4
trainer:Lody Zandbergen
Trainingstijd(en):Dinsdag 19:30-21:00 Gaslaan
Klasse: 1e Klasse E
Concept poule: zie volleybal.nl

Kim M
Sonja P
Judith A
Nora Z
Michelle D
11 Lieke de J

Voorlopige teamindeling DS 5
trainer:Ard Pronk
trainer:Lars Daniels
Trainingstijd(en):Dinsdag 21:00-23:00 Gaslaan
Woensdag 21:00-23:00 Houtrust
Klasse: 1e Klasse E
Concept poule: zie volleybal.nl

16 Fleur P
18 Daphne B
29 Laura van den B
29 Luna de W
37 Linda S
39 
41 Josine R
45 Jody van D
53 Kasja K
69 Isabel T

Voorlopige teamindeling DS 6
trainer:Rob Bakker
Trainingstijd(en):Woensdag 19:30-21:00 Houtrust
Klasse: 2e Klasse J
Concept poule: zie volleybal.nl

28 Emily S
32 Anouk van T
51 Aletta E
56 Amy N
57 Silvia van der P
58 Judith H
60 Chantal Z
63 Anneke de J
74 Nina B
150 Suzanne V

Voorlopige teamindeling DS 7
trainer:Davide Gatti
Trainingstijd(en):Woensdag 21:00-23:00 Houtrust
Klasse: 3e Klasse O
Concept poule: zie volleybal.nl

15 Maaike C
21 Eva S
26 Maartje P
32 Sanne de K
40 Jessica L
41 
54 Eugenie K
58 Shannon V
84 Hanne de H
95 Mariska N

Voorlopige teamindeling DS 8
trainer:Derk van Dieten
Trainingstijd(en):Maandag 21:30-23:00 Gaslaan
Klasse: 4e Klasse I
Concept poule: zie volleybal.nl

14 Andrea S
35 Isabelle R
59 Lindy N
61 Jessica G
63 Evelien V
96 Thais de Cassia S
 Alicia D
AArianna C
AKatarzyna N

Voorlopige teamindeling DS 9
trainer:Robbert Korving
Trainingstijd(en):Woensdag 19:30-21:00 Houtrust
Klasse: 4e Klasse J
Concept poule: zie volleybal.nl

13 Janne P
27 Rafke J
34 Julia B
37 QianXia van der G
39 Rosa E
65 Wan-ching H
85 Lara K
169 Tessa P
170 Jennifer D
179 Bente van E

dutch  german german  polish

zoeken op de site

Onze sponsors

SponsorKliks, gratis sponsoren!

wekelijks de
e-Surruf ontvangen?


Klik dan hier

wil je de
CMV-nieuwsbrief
ontvangen?


Klik dan hier

 

Inloggen

Bestemd voor kaderleden