Teamleden: Bart van den B
Lars D
11 Ard P
12 Romeo T
31 Robin H
41 Lennard van G
50 Nathan van A
58 Mathèl S
83 Patrick R
trainer/coach: Ans de Graag
trainingstijd(en): Dinsdag 21:00-22:30 - Gaslaan
Donderdag 19:00-20:30 - Houtrust
klasse: 1e Klasse E
wedstrijdschema:volleybal.nl
zaaldienst: Vrijdag 21 oktober 2022 19:00, 20:45
Vrijdag 27 januari 2023 19:00, 20:45

Bekerprogramma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
25-10-202221:15 uurKalinko HS 3 - VVV Delta HS 3 Sporthal Gaslaan 's-Gravenhage

Competitieprogramma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
08-10-202214:30 uurKalinko HS 3 - Scarabee HS 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
14-10-202221:00 uurVCO HS 1 - Kalinko HS 3 De Cuyl Oegstgeest
22-10-202214:30 uurKalinko HS 3 - Velo HS 2 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
04-11-202221:15 uurAspasia HS 2 - Kalinko HS 3 De Ridderhof Koudekerk aan den Rijn
26-11-202214:30 uurKalinko HS 3 - Castellum HS 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
09-12-202221:30 uurPunch HS 4 - Kalinko HS 3 TU-Sportcentrum Delft
17-12-202214:30 uurKalinko HS 3 - Kratos '08 HS 3 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
13-01-202319:30 uurVVV Delta HS 2 - Kalinko HS 3 Kerkpolder Delft
20-01-202321:15 uurScarabee HS 1 - Kalinko HS 3 Sporthal de Vaart Ter Aar
28-01-202314:30 uurKalinko HS 3 - VCO HS 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
04-02-202318:00 uurVelo HS 2 - Kalinko HS 3 Velo-hal Wateringen
11-02-202314:30 uurKalinko HS 3 - Aspasia HS 2 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
17-03-202321:00 uurCastellum HS 1 - Kalinko HS 3 De Arena Alphen aan den Rijn
25-03-202314:30 uurKalinko HS 3 - Punch HS 4 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
31-03-202319:30 uurKratos '08 HS 3 - Kalinko HS 3 Tanthof Delft
15-04-202314:30 uurKalinko HS 3 - Leython DC HS 3 Houtrust sporthal 's-Gravenhage

Stand (1e Klasse E)

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Aspasia HS 22872211175
2Leython DC HS 32862194165
3VCO HS 13876286282
4Velo HS 2154010068
5VVV Delta HS 21332108100
6Kalinko HS 32336186204
7Punch HS 4000000
7Scarabee HS 1000000
9Castellum HS 1100468100
10Kratos '08 HS 32008141200

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
01-10-202214:30 uurKalinko HS 3 - VVV Delta HS 22-3 25-20, 15-25, 23-25, 25-23, 12-15
23-09-202221:30 uurLeython DC HS 3 - Kalinko HS 33-1 25-19, 21-25, 25-20, 25-22