Trainer(s): Ans de Graag
Coach: Ans de Graag
Trainingstijd(en):Maandag 21:00-22:30 Gaslaan
Donderdag 19:00-20:30 Houtrust
klasse: 1e Klasse F
wedstrijdschema:volleybal.nl
Spelers:11 Ard P
11 Maarten S
20 Ralph S
25 Jasper van S
31 Robin H
41 Boas van der V
50 Nathan van A
52 Jaimie van de W
55 Andrea R
58 Mathèl S
59 Thobias T
83 Patrick R

Poule-indeling (1e Klasse F)

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
PQV Westland HS 1000000
Velo HS 2000000
Punch HS 4000000
Kratos '08 HS 2000000
Kalinko HS 3000000
VVV Delta HS 3000000
Timios HS 1000000
Sovicos HS 2000000
Monza HS 1000000
VollinGo HS 3000000
DEO HS 1000000

Competitieprogramma

Let op: onderstaand programma is een concept en kan tot 1 september nog drastisch veranderd worden door het wedstrijdsecretariaat, de tegenstander of de Nevobo.
Heeft jullie team zelf moeite met een bepaalde datum, neem dan contact op met het wedstrijdsecretariaat. (meer info hier)

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
18-09-202114:30 uurKalinko HS 3-VVV Delta HS 3 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
24-09-202121:30 uurVVV Delta HS 3-Kalinko HS 3 Kerkpolder Delft
08-10-202121:30 uurDEO HS 1-Kalinko HS 3 Jan Janssenhal Nootdorp
15-10-202119:30 uurKratos '08 HS 2-Kalinko HS 3 Tanthof Delft
30-10-202114:30 uurKalinko HS 3-Punch HS 4 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
06-11-202118:00 uurVelo HS 2-Kalinko HS 3 Velo-hal Wateringen
13-11-202114:30 uurKalinko HS 3-PQV Westland HS 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
20-11-202116:30 uurVollinGo HS 3-Kalinko HS 3 De Zebra Gouda
27-11-202114:30 uurKalinko HS 3-Sovicos HS 2 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
10-12-202119:30 uurSovicos HS 2-Kalinko HS 3 Steenwijklaan 's-Gravenhage
22-01-202214:30 uurKalinko HS 3-Monza HS 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
29-01-202214:30 uurKalinko HS 3-DEO HS 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
05-02-202214:30 uurKalinko HS 3-Kratos '08 HS 2 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
19-02-202214:30 uurKalinko HS 3-Velo HS 2 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
05-03-202212:00 uurPunch HS 4-Kalinko HS 3 TU-Sportcentrum Delft
11-03-202221:15 uurPQV Westland HS 1-Kalinko HS 3 SC Vreeloo De Lier
19-03-202214:30 uurKalinko HS 3-VollinGo HS 3 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
25-03-202221:30 uurMonza HS 1-Kalinko HS 3 De Wielepet Monster
02-04-202214:30 uurKalinko HS 3-Timios HS 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
08-04-202221:30 uurTimios HS 1-Kalinko HS 3 De Plataan Boskoop