Teamleden: 20 Ralph S
25 Jasper van S
31 Robin H
36 Raul A
38 Nelson T
44 Pascal R
50 Nathan van A
52 Jaimie van de W
55 Andrea R
58 Mathèl S
59 Thobias T
83 Patrick R
trainer: Ans de Graag
klasse: 2e Klasse K
fotoalbum: klik hier

Stand Heren 3 (2e Klasse K)

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Kalinko HS 3315120300185
2PQV Pijl Solutions HS 241198359334
3Monza HS 33985280280
4VVV Delta HS 548710309387
5Inter Rijswijk HS 52544184187
6Punch HS 414319569
7Punch HS 62446202192
8Kratos '08 HS 42336193211
9Sovicos HS 331111219296

Uitslagen Heren 3

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
10-10-202014:30 uurKalinko HS 3-Sovicos HS 34-0 25-15, 25-9, 25-16, 25-14
25-09-202021:30 uurVVV Delta HS 5-Kalinko HS 30-4 11-25, 18-25, 14-25, 18-25
19-09-202014:30 uurKalinko HS 3-PQV Pijl Solutions HS 24-0 25-20, 25-15, 25-18, 25-17

Competitieprogramma Heren 3

De Nevobo heeft het restant van de competitie definitief geschrapt.