Teamleden: 11 Ard P
11 Maarten S
20 Ralph S
25 Jasper van S
31 Robin H
41 Boas van der V
50 Nathan van A
52 Jaimie van de W
55 Andrea R
58 Mathèl S
59 Thobias T
83 Patrick R
trainer: Ans de Graag
trainingstijd(en): Maandag 21:00-22:30 - Gaslaan
Donderdag 19:00-20:30 - Houtrust
klasse: 1e Klasse F
wedstrijdschema:volleybal.nl
zaaldienst: Vrijdag 5 november 2021 19:00, 20:45

Bekerprogramma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
20-10-202121:30 uurPunch HS 3 - Kalinko HS 3 TU-Sportcentrum Delft

Competitieprogramma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
30-10-202114:30 uurKalinko HS 3 - Punch HS 4 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
06-11-202116:30 uurVelo HS 2 - Kalinko HS 3 Velo-hal Wateringen
13-11-202114:30 uurKalinko HS 3 - PQV Westland HS 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
20-11-202114:30 uurVollinGo HS 3 - Kalinko HS 3 De Zebra Gouda
27-11-202114:30 uurKalinko HS 3 - Sovicos HS 2 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
10-12-202119:30 uurSovicos HS 2 - Kalinko HS 3 Steenwijklaan 's-Gravenhage
15-01-202214:30 uurKalinko HS 3 - VVV Delta HS 3 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
22-01-202214:30 uurKalinko HS 3 - Monza HS 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
29-01-202214:30 uurKalinko HS 3 - DEO HS 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
05-02-202214:30 uurKalinko HS 3 - Kratos '08 HS 2 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
19-02-202214:30 uurKalinko HS 3 - Velo HS 2 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
05-03-202212:00 uurPunch HS 4 - Kalinko HS 3 TU-Sportcentrum Delft
11-03-202221:15 uurPQV Westland HS 1 - Kalinko HS 3 SC Vreeloo De Lier
19-03-202214:30 uurKalinko HS 3 - VollinGo HS 3 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
25-03-202219:30 uurMonza HS 1 - Kalinko HS 3 De Wielepet Monster
02-04-202214:30 uurKalinko HS 3 - Timios HS 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
08-04-202221:30 uurTimios HS 1 - Kalinko HS 3 De Plataan Boskoop

Stand (1e Klasse F)

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Velo HS 2523182496356
2VollinGo HS 3519155468410
3Kratos '08 HS 25131110453463
4DEO HS 1412107402355
5Timios HS 141089370372
6VVV Delta HS 33985283262
7PQV Westland HS 146511349369
8Kalinko HS 33559273310
9Monza HS 145512332393
10Punch HS 43449275288
11Sovicos HS 244313263386

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
15-10-202121:30 uurKratos '08 HS 2 - Kalinko HS 33-1 19-25, 26-24, 25-23, 25-18
08-10-202119:30 uurDEO HS 1 - Kalinko HS 33-2 21-25, 25-17, 23-25, 25-21, 15-5
24-09-202119:30 uurVVV Delta HS 3 - Kalinko HS 33-2 22-25, 25-17, 19-25, 25-11, 15-12