Heren 4

Voorlopige teamindeling HS 4

Trainer(s): Michiel Gravesteijn
Trainingstijd(en):Maandag 21:00-23:00 Gaslaan
Klasse: 3e Klasse O
Concept poule: zie volleybal.nl

50 Jeroen Lombaers
62 Bastiaan Korving
70 Jeroen Bal
71 Willem-Jelle Berg
72 Alexandr Pavlenko
77 Richard Verkaart
83 Jasper Lodder
85 Steven Lubbe
93 Binke van Doorn
 Andrea Busani 
 Egbert van Walraven (alleen trainen)

CONCEPT Wedstrijdprogramma Heren 4

Let op: onderstaand programma is een concept en kan tot 1 september nog drastisch veranderd worden door het wedstrijdsecretariaat, de tegenstander of de Nevobo.
Heeft jullie team zelf moeite met een bepaalde datum, neem dan contact op met het wedstrijdsecretariaat. (meer info hier)

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
21-09-201819:30   Netwerk HS 3 - Kalinko HS 4Viergang, Sportlaan 1 a2641ZA PIJNACKER
28-09-201821:30   Kratos '08 HS 7 - Kalinko HS 4Tanthof, Henk van Riessenlaan 52626AB DELFT
05-10-201820:45   Kalinko HS 4 - Sovicos HS 4Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
12-10-201819:30   Monza HS 3 - Kalinko HS 4De Wielepet, Heijdseweg 92681VN MONSTER
19-10-201820:45   Kalinko HS 4 - GSC Haaglanden HS 6Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
09-11-201820:45   Kalinko HS 4 - PQV Pijl Solutions HS 3Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
17-11-201814:00   Punch HS 10 - Kalinko HS 4TU-Sportcentrum, Mekelweg 82628CD DELFT
23-11-201820:45   Kalinko HS 4 - Punch HS 9Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
30-11-201820:45   Kalinko HS 4 - GSC Haaglanden HS 5Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
07-12-201821:30   VVV Delta HS 6 - Kalinko HS 4Kerkpolder, Kerkpolderweg 142625EB DELFT
11-01-201920:45   Kalinko HS 4 - Kratos '08 HS 7Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
18-01-201919:30   Sovicos HS 4 - Kalinko HS 4Steenwijklaan, Steenwijklaan 162541RL 'S-GRAVENHAGE
25-01-201920:45   Kalinko HS 4 - Monza HS 3Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
28-01-201921:30   GSC Haaglanden HS 6 - Kalinko HS 4De Fluit, Fluitpolderplein 12262ED LEIDSCHENDAM
15-02-201921:15   PQV Pijl Solutions HS 3 - Kalinko HS 4SC Vreeloo, Veilingweg 162678LN DE LIER
08-03-201920:45   Kalinko HS 4 - Punch HS 10Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
16-03-201914:00   Punch HS 9 - Kalinko HS 4TU-Sportcentrum, Mekelweg 82628CD DELFT
22-03-201920:45   Kalinko HS 4 - VVV Delta HS 6Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
01-04-201921:30   GSC Haaglanden HS 5 - Kalinko HS 4De Fluit, Fluitpolderplein 12262ED LEIDSCHENDAM
12-04-201920:45   Kalinko HS 4 - Netwerk HS 3Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE

Stand Heren 4 (3e Klasse O)

TeamWedstrijdenPunten
0. VHZ HS 400
0. sv. Rood-Wit Zaanstad HS 200
0. Spaarnestad HS 1300
0. Niemand HS 100
0. Bevok HS 600
0. Croonenburg HS 300
0. VCC'92 HS 300
0. VCC'92 HS 400
0. Zaanstad HS 700
0. Spaarnestad HS 1200
0. Bevok HS 500

zoeken op de site


SponsorKliks, gratis sponsoren!

wekelijks de
e-Surruf ontvangen?


Klik dan hier

 

Inloggen

Bestemd voor kaderleden