Trainer(s): Nidal Al Qaq
Coach: Joni van Deursen
Trainingstijd(en):Maandag 21:00-22:30 Gaslaan
klasse: 3e Klasse N
wedstrijdschema:volleybal.nl
Spelers:Luc G
61 Jeroen ter H
62 Bastiaan K
64 Emil D
70 Jeroen B
71 Willem-Jelle B
72 Jens R
77 Richard V
80 Ronald B
81 Christian van der E
NieuwGiorgio C *

Poule-indeling (3e Klasse N)

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
PQV Westland HS 3000000
Velo HS 3000000
Sovicos HS 3000000
Zovoc HS 5000000
Monza HS 4000000
Punch HS 7000000
Punch HS 9000000
Kratos '08 HS 8000000
VVV Delta HS 6000000
VOLEVO HS 5000000
Kalinko HS 6000000
Netwerk HS 3000000

Competitieprogramma

Let op: onderstaand programma is een concept en kan tot 1 september nog drastisch veranderd worden door het wedstrijdsecretariaat, de tegenstander of de Nevobo.
Heeft jullie team zelf moeite met een bepaalde datum, neem dan contact op met het wedstrijdsecretariaat. (meer info hier)

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
18-09-202117:00 uurVelo HS 3-Kalinko HS 6 Velo-hal Wateringen
24-09-202120:45 uurKalinko HS 6-PQV Westland HS 3 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
01-10-202120:45 uurKalinko HS 6-Netwerk HS 3 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
07-10-202119:30 uurVOLEVO HS 5-Kalinko HS 6 De Fluit Leidschendam
15-10-202120:45 uurKalinko HS 6-VVV Delta HS 6 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
29-10-202119:30 uurKratos '08 HS 8-Kalinko HS 6 Tanthof Delft
05-11-202120:45 uurKalinko HS 6-Punch HS 9 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
13-11-202112:00 uurPunch HS 7-Kalinko HS 6 TU-Sportcentrum Delft
19-11-202120:45 uurKalinko HS 6-Monza HS 4 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
27-11-202114:00 uurZovoc HS 5-Kalinko HS 6 De Limiet Zoetermeer
10-12-202120:45 uurKalinko HS 6-Sovicos HS 3 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
17-12-202119:30 uurPunch HS 9-Kalinko HS 6 TU-Sportcentrum Delft
14-01-202221:15 uurPQV Westland HS 3-Kalinko HS 6 SC Vreeloo De Lier
21-01-202219:30 uurNetwerk HS 3-Kalinko HS 6 Viergang Pijnacker
28-01-202220:45 uurKalinko HS 6-VOLEVO HS 5 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
04-02-202219:30 uurVVV Delta HS 6-Kalinko HS 6 Kerkpolder Delft
11-02-202220:45 uurKalinko HS 6-Kratos '08 HS 8 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
11-03-202220:45 uurKalinko HS 6-Punch HS 7 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
18-03-202219:30 uurMonza HS 4-Kalinko HS 6 De Wielepet Monster
25-03-202220:45 uurKalinko HS 6-Zovoc HS 5 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
01-04-202219:30 uurSovicos HS 3-Kalinko HS 6 Steenwijklaan 's-Gravenhage
08-04-202220:45 uurKalinko HS 6-Velo HS 3 Houtrust sporthal 's-Gravenhage