Teamleden: Luc G
61 Jeroen ter H
62 Bastiaan K
64 Emil D
70 Jeroen B
71 Willem-Jelle B
72 Jens R
75 Giorgio C
76 Joselito F
77 Richard V
80 Ronald B
81 Christian van der E
trainer: Nidal Al Qaq
coach: Joni van Deursen
trainingstijd(en): Maandag 21:00-22:30 - Gaslaan
klasse: 3e Klasse N
wedstrijdschema:volleybal.nl

Competitieprogramma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
29-10-202119:30 uurKratos '08 HS 8 - Kalinko HS 6 Tanthof Delft
05-11-202120:45 uurKalinko HS 6 - Punch HS 9 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
13-11-202114:00 uurPunch HS 7 - Kalinko HS 6 TU-Sportcentrum Delft
19-11-202120:45 uurKalinko HS 6 - Monza HS 4 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
27-11-202114:00 uurZovoc HS 5 - Kalinko HS 6 De Limiet Zoetermeer
10-12-202120:45 uurKalinko HS 6 - Sovicos HS 3 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
17-12-202119:30 uurPunch HS 9 - Kalinko HS 6 TU-Sportcentrum Delft
14-01-202221:15 uurPQV Westland HS 3 - Kalinko HS 6 SC Vreeloo De Lier
21-01-202219:30 uurNetwerk HS 3 - Kalinko HS 6 Viergang Pijnacker
28-01-202220:45 uurKalinko HS 6 - VOLEVO HS 5Vervallen!!
04-02-202221:30 uurVVV Delta HS 6 - Kalinko HS 6 Kerkpolder Delft
11-02-202220:45 uurKalinko HS 6 - Kratos '08 HS 8 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
11-03-202220:45 uurKalinko HS 6 - Punch HS 7 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
18-03-202219:30 uurMonza HS 4 - Kalinko HS 6 De Wielepet Monster
25-03-202220:45 uurKalinko HS 6 - Zovoc HS 5 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
01-04-202219:30 uurSovicos HS 3 - Kalinko HS 6 Steenwijklaan 's-Gravenhage
09-04-202214:30 uurKalinko HS 6 - Velo HS 3 Houtrust sporthal 's-Gravenhage

Stand (3e Klasse N)

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Netwerk HS 3417143407314
2Velo HS 3415125382353
3Monza HS 4515128462393
4Kratos '08 HS 8514129437439
5VVV Delta HS 65121112502451
6Punch HS 741198374369
7Sovicos HS 33975283264
8Kalinko HS 64989374380
9Punch HS 946511322371
10PQV Westland HS 344413311388
11Zovoc HS 543314275407
VOLEVO HS 50-100000

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
15-10-202120:45 uurKalinko HS 6 - VVV Delta HS 63-2 21-25, 15-25, 25-22, 25-19, 15-10
01-10-202120:45 uurKalinko HS 6 - Netwerk HS 31-3 15-25, 25-27, 25-23, 21-25
24-09-202120:45 uurKalinko HS 6 - PQV Westland HS 33-1 25-11, 27-25, 17-25, 28-26
18-09-202118:30 uurVelo HS 3 - Kalinko HS 63-1 25-18, 26-24, 25-23, 16-25