Teamleden: 82 Michał W
84 Can Firat K
85 Leon S (A)
86 Boris V
90 Mattia P
91 Carlos S
94 Ephraim W
trainer: Dmitrijs Sekijevskis
trainingstijd(en): Maandag 21:00-22:30 - Gaslaan
klasse: 4e Klasse G
wedstrijdschema:volleybal.nl

Competitieprogramma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
14-01-202219:00 uurWaterlanders HS 5 - Kalinko HS 7 De Steupel Nieuwkoop
21-01-202219:00 uurKalinko HS 7 - VHZ HS 5 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
27-01-202221:00 uurVCS HS 3 - Kalinko HS 7 Wasbeek Sassenheim
31-01-202220:00 uurNOVO HS 4 - Kalinko HS 7 Sportpark Duinwetering Noordwijk ZH
11-02-202219:45 uurScarabee HS 3 - Kalinko HS 7 Sporthal de Vaart Ter Aar
18-02-202219:30 uurPunch HS 12 - Kalinko HS 7 TU-Sportcentrum Delft
11-03-202219:00 uurKalinko HS 7 - In Up Go HS 2 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
18-03-202219:00 uurKalinko HS 7 - SKC HS 7 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
25-03-202219:00 uurKalinko HS 7 - Punch HS 10 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
01-04-202219:30 uurSKC HS 9 - Kalinko HS 7 Universitair SC Leiden
08-04-202220:45 uurKalinko HS 7 - VCS HS 4 Houtrust sporthal 's-Gravenhage

Stand (4e Klasse G)

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1VCS HS 3937308917661
2NOVO HS 4830249760598
3SKC HS 79272214807703
4In Up Go HS 27231910645603
5VCS HS 48232016756729
6Waterlanders HS 58221915745709
7Punch HS 106181510524471
8Scarabee HS 36171512574551
9VHZ HS 587728597794
10SKC HS 984429477800
11Punch HS 1272226521704
12Kalinko HS 7000000

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden