Teamleden: 84 Can Firat K
85 Leon S (A)
86 Boris V
90 Mattia P
91 Carlos S
94 Ephraim W
95 Geert M
96 Yixin L
trainer: Daniëlle Al Qaq
coach: Willem-Jelle Berg
trainingstijd(en): Maandag 21:00-22:30 - Gaslaan
klasse: 4e Klasse G
wedstrijdschema:volleybal.nl

Competitieprogramma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
OnbekendSKC HS 9 - Kalinko HS 7Vervallen!!
OnbekendKalinko HS 7 - VHZ HS 5Vervallen!!

Stand (4e Klasse G)

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1VCS HS 32086701420111340
2SKC HS 72072582318851560
3NOVO HS 42071572518861585
4Punch HS 102173612820111685
5Waterlanders HS 52162523619381783
6In Up Go HS 22055473818291791
7Scarabee HS 31951433817261703
8VCS HS 42140355618332000
9Kalinko HS 79161424820861
10Punch HS 122026225915931881
11VHZ HS 51912126812411890
12SKC HS 92011107212831977

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
16-05-202220:00 uurNOVO HS 4 - Kalinko HS 74-0 25-21, 26-24, 25-20, 25-15
13-05-202221:30 uurPunch HS 12 - Kalinko HS 70-4 23-25, 22-25, 19-25, 23-25
09-05-202221:15 uurKalinko HS 7 - In Up Go HS 24-0 25-12, 25-11, 25-16, 25-20
06-05-202219:00 uurWaterlanders HS 5 - Kalinko HS 74-0 25-17, 26-24, 26-24, 25-23
08-04-202220:45 uurKalinko HS 7 - VCS HS 42-3 25-23, 25-20, 19-25, 20-25, 13-15
25-03-202219:00 uurKalinko HS 7 - Punch HS 101-3 24-26, 20-25, 24-26, 26-24
18-03-202219:00 uurKalinko HS 7 - SKC HS 72-3 22-25, 25-17, 25-21, 22-25, 11-15
24-02-202219:15 uurVCS HS 3 - Kalinko HS 74-0 25-17, 25-15, 25-12, 25-20
11-02-202219:30 uurScarabee HS 3 - Kalinko HS 73-1 25-15, 23-25, 27-25, 25-22