dutch  german german  polish

Teamleden:  Raymond L
 Niza D
 Jan R
 Helga B
 Rosa H
 Mauk van der L
 Else van Z
trainer: Elly Bom
trainer: Patrick van Berkel
klasse: Haaglanden Mix B
wedstrijdschema:volleybal.nl

Stand Recreanten Mix 4 (Haaglanden Mix B)

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Timios XR 3144010059
2D.S.O.V. XR 1144010065
3Kalinko XR 412228682
4PQV Pijl Solutions XR 212228286
5Volcano XR 3000000
5VVV Delta XR 2000000
7Netwerk XR 2100465100
8Netwerk XR 3100459100

Uitslagen Recreanten Mix 4

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
30-09-202021:15 uurKalinko XR 4-PQV Pijl Solutions XR 22-2 23-25, 25-16, 13-25, 25-16

Competitieprogramma Recreanten Mix 4

De competitie is stilgelegd voor de rest van 2020. De Nevobo werkt hard aan een nieuw wedstrijdschema.