Zaaldienstroosters (details)

Bestandsnaam Grootte Datum & Tijd
A Microsoft Excel file Overzicht teams, klasse, licenties en nethoogte 2018-2019 10.69 KB 2018-09-25 17:44:28
A Microsoft Excel file Veldschema december 31.96 KB 2018-12-05 13:52:50
A Microsoft Excel file Veldschema januari 31.18 KB 2019-01-06 11:19:14

Zaaldienstrooster per dag

Vrijdag 25 januari 2019HS 3 - 19.00, 20.45
MA 1 - 19.00
Zaterdag 26 januari 2019HS 4 - 12.30, 14.30
JA 1 - 12.30 (fluiten N6, andere wedstrijden tellen)
MB 3 - 14.30
DS 8 - 16.30
Vrijdag 1 februari 2019DS 1 - 19.00, 20.45
MB 4 - 19.00
Zaterdag 2 februari 2019DS 4 - 12.30, 14.30
MB 5 - 12.30 (fluiten N6, andere wedstrijden tellen)
MA 4 - 14.30
Vrijdag 8 februari 2019DS 2 - 19.00, 20.45
MA 2 - 19.00
Zaterdag 9 februari 2019DS 10 - 12.30, 14.30
MB 1 - 12.30 (fluiten N6, andere wedstrijden tellen)
HS 2 - 12.30, 14.30, 16.30
(HS2 levert twee begeleiders voor de eerste 2 rondes ter ondersteuning van DS10)
MC 4 - 14.30
Vrijdag 15 februari 2019DS 3 - 19.00, 20.45
MB 3 - 19.00
Zaterdag 16 februari 2019DS 9 - 12.30, 14.30
MB 2 - 12.30 (fluiten N6, andere wedstrijden tellen)
MC 5 - 14.30
Vrijdag 22 februari 2019HS 2 - 20.45
Vrijdag 8 maart 2019HS 1 - 19.00, 20.45
MA 1 - 19.00
Zaterdag 9 maart 2019DS 10 - 12.30, 14.30
MA 2 - 12.30 (fluiten N6, andere wedstrijden tellen)
HS 4 - 12.30, 14.30, 16.30
(HS4 levert twee begeleiders voor de eerste 2 rondes ter ondersteuning van DS10)
JA 1 - 14.30
Vrijdag 15 maart 2019DS 1 - 19.00, 20.45
MB 5 - 19.00
Zaterdag 16 maart 2019DS 6 - 12.30, 14.30
JB 1 - 12.30 (fluiten N6, andere wedstrijden tellen)
MC 3 - 14.30
HS 3 - 16.30
MC 4 - 16.30
Vrijdag 22 maart 2019DS 9 - 19.00, 20.45
MB 3 - 19.00
Zaterdag 23 maart 2019DS 4 - 12.30, 14.30
JA 1 - 12.30 (fluiten N6, andere wedstrijden tellen)
MC 1 - 14.30
DS 3 - 16.30
JC 2 - 16.30
Zaterdag 30 maart 2019DS 2 - 12.30, 14.30
MA 3 - 12.30 (fluiten N6, andere wedstrijden tellen)
MC 3 - 14.30
HS 2 - 16.30
MB 2 - 16.30
Vrijdag 5 april 2019DS 2 - 19.00, 20.45
MA 4 - 19.00
Zaterdag 6 april 2019DS 8 - 12.30, 14.30
MA 3 - 12.30 (fluiten N6, andere wedstrijden tellen)
MB 1 - 14.30
DS 5 - 16.30
MC 2 - 16.30
Vrijdag 12 april 2019DS 9 - 19.00, 20.45
MB 4 - 19.00
Zaterdag 13 april 2019MC 2 - 11.30
DS 10 - 13.30, 15.30
MA 2 - 13.30
MC 5 - 15.30
JC 1 - 9.30
HS 4 - 9.30, 11.30, 13.30, 15.30
(HS4 levert twee begeleiders voor de laatste 2 rondes ter ondersteuning van DS10)
 

De indeling van de zaaldiensten wordt dit jaar verzorgd door Dames 7. Zij zijn te bereiken via zaaldienst@kalinko.nl

Klik hier voor de instructies.

zoeken op de site

Onze sponsors

SponsorKliks, gratis sponsoren!

wekelijks de
e-Surruf ontvangen?


Klik dan hier

 

Inloggen

Bestemd voor kaderleden