Bestuur

Thijs Mulder
Voorzitter
Rafke Jongen
Secretaris
Dana van Paridon-The
Financiële Administratie
(Penning­meester)
Gerard van Dop
TC voorzitter
Ard Pronk
Voorzitter Operationele zaken
Aletta Eikelboom
Voorzitter
Wedstrijd­zaken
Iris Verheul
Voorzitter M&C & Sponsoring
Vacature
Manager verenigingsadministratie
Vacature
Voorzitter vrijwilligerszaken

Ondersteuning bestuur

Vacature
Juridisch adviseur
Vacature
Verzekeringsadviseur
Dennis den Os
Vertouwenspersoon
Michelle den Os
Vertouwenspersoon

Commissie leden- en contributieadministratie

Vacature
Manager verenigingsadministratie
Dana van Paridon-The
Financiële administratie
(Penning­meester)
Vacature
Coördinatie trainerscontracten / VOG trainers & coaches
Vacature
Ooievaarspasadministratie
Vincent Kuiper
ledenadministratie medewerker
(senioren)
 
Dick Bouman
ledenadministratie medewerker
(CMV)
 
Marielle Schonk
ledenadministratie medewerker
(Jeugd)
 
Richard Verkaart
ledenadministratie medewerker

Kascommissie

Lisanne Visser
Piet van Rhijn

Wedstrijdzaken

Aletta Eikelboom
Voorzitter
Wedstrijdzaken
Jessica Lont
Wedstrijd­secretaris
senioren & jeugd
Vacature
Wedstrijd­secretaris
senioren & jeugd
Dick Bouman
Wedstrijd­secretaris
recreantencompetitie
Jill Boot
Zaaldienstcoordinatie
Anouk van Toor
Zaaldienstcoordinatie
Rob van Ooijen
Zaalhuur
Chantal Zanoni
Zaalhuur

Coronacommissie

Arbitragecommissie

Luna de Wit
Scheidsrechters­coördinator
Josine Rawee
Scheidsrechters­coördinator
Peter van der Loo
Scheidsrechters­begeleiding

Technische Commissie

Gerard van Dop
TC-Voorzitter
(miv augustus 2021)
Nathan Adrichem
Coördinator Technisch beleid
Judith Jessurun Lobo
TC-secretaris
Nathan Adrichem
Administratief Coördinator Meisjes
Kasja Kortekaas 
Administratief Coördinator Jongens
Jessica Grootveld
Coördinator NOJK
 
Peter Geval
TC-lid Dames/Meisjes prestatielijn
Rob Bakker
TC-lid Dames breedtesport
Nidal al Qaq
TC-lid Heren/Jongens prestatielijn
Fleur Pronk
TC-lid Heren breedtesport
Dick Bouman
TC-lid Recreanten
Jan Roelofse
TC-lid Recreanten
Tesse Petri 
TC-lid Meisjes A/B breedtesport
 
Janne Petri 
TC-lid Meisjes A/B breedtesport
 
Emily Schonk 
TC-lid Meisjes C / N6
 
Dilan Aydin 
TC-lid Meisjes C / N6
 
Kasja Kortekaas 
TC-lid Jongens A/B/C en N6 breedtesport
 
Yvonne van Houten 
TC-lid CMV
 
Jaap-Jan Boendermaker 
Coordinator CMV 1-3
 
Teco Broer 
Coordinator CMV 1-3
 
Lieke de Jong 
Coordinator CMV 4-5
 
Chris Maliepaard
Coordinator CMV 4-5

Materiaalcommissie

Activiteitencommissie

Sponsorcommissie

Marketing en Communicatiecommissie

Iris Verheul
Voorzitter Marketing en Communicatie­commissie
Mathèl Smit
vrijwilliger Marketing en Communicatie­commissie
Romeo Tuinman
e-Surruf
Rokus van den Bout
Fotografie
Frans Hamelink
Website, Facebook