Adresgegevens

Kalinko beschikt over de volgende e-mail adressen:

Voorzitter: voorzitter@kalinko.nl
Secretariaat: info@kalinko.nl
Penningmeester: penningmeester@kalinko.nl
Wedstrijdsecretariaat: wedstrijdsecretaris@kalinko.nl
Ledenadministratie: ledenadministratie@kalinko.nl
Contributieadministratie: contributie@kalinko.nl
Alle zaken mbt zaalhuur: zaalhuur@kalinko.nl
Technische Commissie Dames: DamesTC@kalinko.nl
Technische Commissie Heren: HerenTC@kalinko.nl
Technische Commissie Jeugd: jeugd@kalinko.nl
Technische Commissie Prestatielijn PrestatieTC@kalinko.nl
Technische Commissie Recreanten recreanten@kalinko.nl
Kader CMV: cmv@kalinko.nl
Scheidsrechterscoördinator: scheidsrechterscoordinator@kalinko.nl
Redactie E-Surruf: esurruf@kalinko.nl
Internet: webmaster@kalinko.nl
Materiaalbeheerder: materiaalbeheerder@kalinko.nl

Meer info over de functionarissen binnen Kalinko op de kader-pagina

Contributiebetalingen kunnen worden overgemaakt naar IBAN NL96INGB0003023819 t.n.v. Kalinko te Den Haag

De thuiswedstrijden en een deel van de trainingen van Kalinko vinden plaats in:

Sporthal Houtrust
Laan van Poot 22
2566 EC Den Haag

De overige trainingen en een groot deel van de wedstrijden van de recreanten vinden plaats in:

Sporthal Gaslaan
Gaslaan 200
2562 LN Den Haag

en in

Heldring VMBO
Morsestraat 1
2517 RZ Den Haag

zoeken op de site


SponsorKliks, gratis sponsoren!

wekelijks de
e-Surruf ontvangen?


Klik dan hier

 

Inloggen

Bestemd voor kaderleden