Dames 3

Teamleden:  Eva B
Robin van R
Laurien A
Vaïa T
15 Leontien van der B (A)
28 Emily S
30 Imme T
33 Jelena S
122 Olga B
trainer: Trienke Glas
trainingstijd(en): Woensdag 19:30-21:00 - Houtrust
klasse: 1e Klasse N
wedstrijdschema:volleybal.nl
zaaldienst: Vrijdag 1 december 2023 19:00, 20:45 (samen met DS 6)
bardienst: Vrijdag 6 oktober 202319:00 - 20:00
Vrijdag 10 november 202323:30 - einde

Wedstrijdprogramma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
vrijdag 6 oktober 20:45 Kalinko DS 3 - SKC DS 4 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
zaterdag 14 oktober 13:00 VCH DS 2 - Kalinko DS 3 FBK-hal Hoofddorp
vrijdag 27 oktober 20:45 Kalinko DS 3 - VHZ DS 2 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
vrijdag 3 november 21:30 Leython DC DS 5 - Kalinko DS 3 De Bloemerd Leiderdorp
vrijdag 10 november 20:45 Kalinko DS 3 - SKC DS 3 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
vrijdag 17 november 21:00 Habithuis RVV DS 3 - Kalinko DS 3 Boorsmazaal Katwijk ZH
vrijdag 24 november 19:00 Kalinko DS 3 - VCS DS 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
vrijdag 8 december 21:00 Waterlanders DS 2 - Kalinko DS 3 De Steupel Nieuwkoop
vrijdag 15 december 20:45 Kalinko DS 3 - Castellum DS 2 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
vrijdag 12 januari 20:45 Kalinko DS 3 - Punch DS 4 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
vrijdag 26 januari 20:45 Kalinko DS 3 - VCH DS 2 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
vrijdag 9 februari 20:45 Kalinko DS 3 - Leython DC DS 5 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
vrijdag 23 februari 21:00 VHZ DS 2 - Kalinko DS 3 Estafette Nieuw-Vennep
vrijdag 8 maart 20:45 Kalinko DS 3 - Habithuis RVV DS 3 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
donderdag 14 maart 21:00 VCS DS 1 - Kalinko DS 3 Wasbeek Sassenheim
vrijdag 22 maart 20:45 Kalinko DS 3 - Waterlanders DS 2 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
vrijdag 29 maart 19:30 SKC DS 3 - Kalinko DS 3 Universitair SC Leiden
vrijdag 5 april 21:00 Castellum DS 2 - Kalinko DS 3 De Arena Alphen aan den Rijn

Stand

Plaats Team Wedstrijden Punten
1VCS DS 1210
2SKC DS 315
3SKC DS 415
4Castellum DS 214
5Kalinko DS 324
6Leython DC DS 524
7Habithuis RVV DS 323
8VHZ DS 223
9Punch DS 422
10Waterlanders DS 200
11VCH DS 210

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
29-09-202319:30Punch DS 4 - Kalinko DS 31-322-25, 20-25, 25-17, 16-25
22-09-202321:30SKC DS 4 - Kalinko DS 34-025-20, 25-19, 25-21, 28-26