Helaas geen eindronde NOJK voor meisjes A

7 strijders knokken zich leeg in mooie poulewedstrijden en een geweldige kruisfinale tegen Apollo 8!

Met de afzegging van Linde en Sissy hadden we al een smalle selectie maar toen op de wedstrijddag ook Syenna moest uitvallen vanwege ziekte, wisten we zeker dat we het zonder wissels en ondersteuning moesten doen! Gelukkig waren er super fanatieke ouders die zich lieten horen vanaf de tribune!

De 7 strijders die naar Rosmalen gingen waren: Noor, Esmee, Danne, Noushin, Judith, Anna en Josephine.

De eerste wedstrijd was tegen Velo uit Wateringen. Na wat opstart probleemjes kwamen beide sets zonder probleem onze kant op met 25-13 en 25-11.

De tweede wedstrijd was tegen ZVH uit Zevenhuizen. De eerste set pakten we op tijd de voorsprong, welke we niet meer weggaven: 25-21. In set 2 begonnen we erg matig en keken als snel tegen een achterstand aan, welke we ook niet meer goed maakten: 18-25.

De derde wedstrijd was tegen Dros/Alterno uit Apeldoorn. Het spel werd in deze wedstrijd steeds beter en ook verdedigend kwamen we steeds beter uit de verf. Alterno was uiteindelijk wel de betere in deze wedstrijd met de setuitslagen 19-25 en 24-26.

Om tweede te worden in de poule moesten we onze laatste poulewedstrijd winnen van onze buren Leython DC uit Leiderdorp. Terwijl het in de beginfase van de sets nog gelijk op ging, was het in het tweede gedeelte steeds Kalinko die de voorsprong pakte en niet meer weggaf.
Met duidelijke setstanden 25-16 en 25-18 werden we 2e in de poule en mochten we gaan kruisen tegen Apollo 8 uit Borne.

We moesten direct door in deze kruisfinale! Met 8 sets in de benen moesten we onze belangrijkste wedstrijd van de dag gaan spelen. 
Energiedrankjes werden snel uitgedeeld, benen nog even in de lucht en waterflessen weer vullen!
Het werd een wedstrijd die we niet snel zullen vergeten..

We startten dramatisch slecht met een tussenstand van 1-10.. Daarna kregen we grip op het spel en konden we met onze service de nodige onrust zaaien. Daarbij hadden we door dat we met LEF moesten gaan aanvallen! De eerste set verloren we uiteindelijk met 16-25 maar we hadden dus gelijk opgespeeld vanaf de tussenstand van 1-10!

Dat geloof in eigen kunnen trokken we door in de tweede set waarbij er prachtige rally’s gespeeld werden en onmogelijke reddingen verricht werden! Dit resulteerde in een tussenstand van 19-16.. Vanaf dat moment kon Apollo 8 nog een tandje bijzetten en vloeiden de laatste krachten ook bij onze strijders weg.
De setwinst en de plaats op de eindronde ging uiteindelijk naar Apollo 8 met 21-25.

Geen eindronde maar wel veel complimenten voor ons spel, onze inzet en teamgeest en onze trouwe supporters!

Trotse coach,

Andre.