Indeling groepstrainingen na de meivakantie

Vanaf maandag 11 mei starten de groepstrainingen. Lees hier de indeling, de trainingstijden en andere belangrijke info

De TC en de trainers hebben gedurende het seizoen een goed beeld gekregen van alle spelers en speelsters. De groepstrainingen zijn ervoor bedoeld om te kijken of de teams die de TC in gedachten heeft, ook de juiste keuzes zijn.

Hierbij willen wij benadrukken dat de groepsindeling niet de teamindeling is. Deze hopen wij in juni te publiceren. De groepstraining is er ook voor bedoeld om potentiële leden de gelegenheid te geven mee te trainen met hun mogelijk nieuwe team. 

De lijstjes

Klik op één van onderstaande links voor de indelingen en de trainingstijden

Groepsindeling Meisjes A-B-C
Groepsindeling Jongens A-B-C
Groepsindeling Dames
Groepsindeling Heren

Let op: enkele spelers en speelsters zijn in 2 groepen ingedeeld.

Het complete trainingsschema

Op welke dagen?

Vorige week waren de laatste reguliere trainingen in de huidige samenstelling. In de meivakantie zijn er geen trainingen.
De groepstrainingen beginnen op maandag 11 mei en eindigen op donderdag 4 juni en vinden allemaal plaats in Sporthal Houtrust
Op Hemelvaartsdag (14 mei) en op Tweede Pinksterdag (25 mei) zijn er geen trainingen.

Trek je wedstrijdshirt aan

Omdat de trainers bij de groepstrainingen niet alle namen van de spelers kennen, willen we iedereen vragen zoveel mogelijk je wedstrijdshirt (met rugnummer) aan te trekken bij de groepstrainingen.

Wat doen we met de ballentassen?

Vanwege de wisseling van de wacht bij de materiaalcommissie is het niet meer gelukt de tassen in te nemen. Neem je tas gewoon mee naar de groepstrainingen. Later zal worden verteld waar en wanneer je ze kunt inleveren.

Recreanten

De recreanten trainen na de meivakantie nog gewoon door in Sporthal Gaslaan. Er worden waarschijnlijk weer onderlinge toernooien gespeeld. Jan en Dick zullen jullie per mail hier separaat over informeren.

CMV wordt Volley Stars

Met ingang van komend seizoen wordt ook in onze regio overgestapt van Cool Moves Volley (CMV) naar Volley Stars. Ook de N6-competitie komt daarmee te vervallen.
Je kunt alles vinden over de spelregels op de website van de Nevobo.
Hoe het verder er precies uit gaan zien is nog niet helemaal duidelijk.  Informatie volgt via de coördinatoren van Volley Stars. 
Omdat er heel veel gaat veranderen lukt het niet om alle trainingen nu al aan te passen aan het nieuwe systeem. Daarom trainen de CMV'ers tot het einde van het seizoen nog in het huidige teamsamenstelling en op de huidige tijden. Wel worden de trainingen waar mogelijk aanpast op Volley Stars

Doortrainen in juni?

Als teams in hun nieuwe samenstelling in juni nog willen doortrainen dan kunnen zij dit kenbaar maken door een mail te sturen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Doe dit svp zo snel mogelijk, maar in ieder geval voor 20 mei ivm het reserveren van de zaalruimte

Start volgend seizoen

Zoals eerder gezegd, zal de teamindeling in juni gepubliceerd worden. De trainingen in het volgende seizoen starten in de week van 31 augustus. De prestatieteams beginnen waarschijnlijk één of twee weken eerder. 
Het verenigingsweekend zal plaatsvinden op 4 en 5 september. 
De competitie voor de jeugd start op 11 september.

Opzeggen van het lidmaatschap

Leden die volgend jaar niet meer bij Kalinko willen spelen dienen zich voor 1 juli a.s. uit te schrijven via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. Weet je dat al eerder, dan horen wij dat ook graag. 
Ook personen die via de TC of via de trainer hebben aangegeven te gaan stoppen willen wij erop wijzen dat officieel afmelden altijd loopt via de Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Hiermee wordt voorkomen dat er volgend seizoen nog kosten in rekening worden gebracht. Na 1 juli wordt het lidmaatschap automatisch verlengd.

Vragen of een foutje gevonden?

Kun je jezelf niet vinden of heb je andere vragen mbt de groepstrainingen?
Neem per e-mail contact op met je TC-vertegenwoordiger.

Voor de dames: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 
Voor de heren: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Voor de A-B-C-jeugd: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Voor de Volley Stars: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.